“Bija skaidrs, ka šo autovadītāju jānoņem no ceļa!” Aculiecinieks Dzērumos palīdz notvert dzērājšoferi

Pievienot komentāru
“Bija skaidrs, ka šo autovadītāju jānoņem no ceļa!” Aculiecinieks Dzērumos palīdz notvert dzērājšoferi
Foto: ekrānuzņēmums no video / "Degpunktā"

Andrejs, kurš pie auto stūres sēž jau 27 gadus, stāsta, ka savā visai cienījamajā šofera karjerā pirmo reizi uz ceļa piedzīvojis tik satraucošu situāciju. Sauriešos viņa auto priekšā uz šosejas izgriezās kāds pelēks “Ford Focus”, kas visai drīz raisīja pamatīgas aizdomas.

Kungs atzīst, ka pirmo reizi stiepies pēc telefona, lai zvanītu policijai, bet tad tomēr nezināmu iemeslu dēļ pārdomājis un nolicis klausuli.

Taču, situācija, kas sekojusi tikai pēc mirkļa, likusi viņam tomēr vēlreiz pārdomāt. “Ford” autovadītājs teju uztriecies trim bērniem, kuri tobrīd ar velosipēdiem brauca gar ceļu.

Jau sazinoties ar likumsargiem, Andrejs ziņoja par automašīnas pārvietošanās ceļiem. Par laimi, drīz vien Andreja auto atpakaļskata spoguļos tomēr parādījušās zilas bākugunis.

Ceļu policisti veica automašīnas apturēšanu. Tiesa gan, tās vadītājs spēji izkāpis no transportlīdzekļa. Šo triku pamanīja gan policija, gan videonovērošanas kameras. Vīrieti palūdza atgriezties pie automašīnas, lai varētu veikt nepieciešamās likumiskās formalitātes.