“Bija miruši pirms mediķu ierašanās…” Traģiskā avārijā Saldus pusē divi bojāgājušie

1 komentārs
“Bija miruši pirms mediķu ierašanās…” Traģiskā avārijā Saldus pusē divi bojāgājušie
DEGPUNKTĀ

Svētdien, 27.oktobrī, Saldus pusē notika ceļu satiksmes negadījums, kurā dzīvību zaudēja divi cilvēki.

Šī notikuma iemesli sākotnēji nebija skaidri, taču pēc pirmajām izmeklēšanas darbībām likumsargiem izdevies saprast, kāpēc pārredzamā ceļa posmā tika izraisīta frontāla sadursme.

Vietā, kur ceļš aiziet nelielā līkumā, nelaimīgi satikās divas vieglās automašīnas – “Chevrolet” un “Volvo”. Liktenīgās sadursmes rezultātā izdzisa divu cilvēku dzīvības. Trieciens bija frontāls, pēc sadursmes abi spēkrati nolidoja no ceļa, un praktiski visi mašīnās sēdošie palika savās vietās iespiesti. Smagās sekas manījuši apkaimē dzīvojošie un garām braucošie šoferi, viņi uz notikuma vietu saukuši palīdzību.

Operatīvie dienesti notikuma vietā bloķēja ceļu. Kad ugunsdzēsēji tika līdz “Chevrolet”, vīriem zuda jebkāda cerība palīdzēt tajā iesprostotajiem. 55 gadus vecs šoferis un 56 gadus vecā pasažiere no gūtajām traumām bija miruši pirms mediķu ierašanās. No samīcītā “Volvo” vīri atbrīvoja 51 gadu vecu šoferi un divus tīņus – 18 gadus vecu puisi un 16 gadus vecu meiteni.

Pēc neoficiālas informācijas, “Volvo” spēkrats, ko vadīja vietējais Lutriņu iedzīvotājs, brauca Kuldīgas virzienā. Septiņos vakarā bērniem bija ieplānots peldbaseina apmeklējums. Savukārt “Chevrolet” spēkratā sēdošie brauca no Kuldīgas – māju virzienā, uz Nākotni. Noskaidrots, ka tieši “Chevrolet” šoferis izraisīja smago avāriju, strauji un negaidīti izbraucot no savas joslas.

Valsts policija informē, noskaidrots, ka 1964. gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu “Chevrolet” un cenšoties izvairīties no meža dzīvnieka, iebrauca pretējā braukšanas joslā, kur notika sadursme ar pretī braucošu automašīnu “Volvo”.

Šobrīd Valsts policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess pēc nodaļas – noziedzīgi nodarījumi pret satiksmes drošību. Kriminālprocesa ietvaros tiek skaidroti precīzi notikuša apstākļi. Ir pieprasītas ekspertīzes, lai noteiktu vai kāds nav bijis alkohola reibuma stāvoklī.

Paies laiks, kamēr likumsargi saņems visus nepieciešamus ekspertīžu rezultātus, taču ņemot vērā, ka iespējamais negadījuma izraisītājs gāja bojā, visdrīzāk šī lieta tiks izbeigta.