“Bija jārīkojas ātri!” Šoferu brālības spēks palīdz ierobežot liesmu pārņemtu baļķvedēju, pirms ierodas ugunsdzēsēji

Pievienot komentāru
“Bija jārīkojas ātri!” Šoferu brālības spēks palīdz ierobežot liesmu pārņemtu baļķvedēju, pirms ierodas ugunsdzēsēji
EKRĀNUZŅĒMUMS

Trešdien, 27. februārī, uz Siguldas šosejas aizdegās smagā automašīna, kas piekabē veda baļķus. Citi ceļu satiksmes dalībnieki pamanīja notiekošo un acumirklī centās palīdzēt.

Ap plkst. 9.00 Siguldas šosejas nomalē stāvēja kāds jauns vīrietis, kurš izmisīgi žestikulēja, lai norādītu citiem šoferiem, ka nepieciešama palīdzība. Rokās viņš turēja ugunsdzēšamo aparātu.

Artūrs, kurš dzīvo pavisam netālu no Murjāņiem, garāmbraucot piestāja pie avārijas vietas. Uzreiz bija noprotams, ka jārīkojas ātri, jo liesmas bija iemetušās kravas automašīnā, kas pārvadāja sausus baļķus.

Kopīgiem spēkiem abiem vīriešiem izdevās savervēt vairāk nekā desmit ugunsdzēšamos aparātus. Tos tukšojot vienu pēc otra, apkārtējie lēnām saprata, ka liesmas tomēr ir pārāk spēcīgas.

Tiesa, apkārtējo saliedētība un vēlme palīdzēt panāca savu. Artūrs stāsta, ka ugunsdzēsēji ieradās pēc 15 minūtēm, taču pa to laiku liesmas izdevās kaut nedaudz ierobežot.

Pēc notikušā Artūrs spriež, ka ir patīkami apzināties, cik cilvēki mēdz būt izpalīdzīgi krīzes situācijās. Tajā pašā laikā vīrietis nonāca pie atziņas, ka pat padsmit mazie, pārnēsājamie ugunsdzēšamie aparāti nav pārāk efektīgi, cīnoties ar nopietnu ugunsgrēku.