“Bezsamaņā, asinis pa muti!” “BMW” autovadītāja pirms ietriekšanās ķieģeļu mūrī, iespējams, piedzīvojusi lēkmi

3 komentāri
“Bezsamaņā, asinis pa muti!” “BMW” autovadītāja pirms ietriekšanās ķieģeļu mūrī, iespējams, piedzīvojusi lēkmi

Šoreiz tā nav kārtējā avārija ar “BMW šoferi”, kuru varētu vainot pārgalvīgā braukšanā. Lai arī piedzīvota iespaidīga avārija, “BMW” apvidus automašīnas vadītāja uz ceļa uzvedusies pavisam mierīgi, bet misēklis sanācis pavisam negaidīta iemesla dēļ.

Otrdien Pelču pagasta centrā notika smags negadījums. Apvidus automašīnas “BMW X5” vadītāja ietriecās ceļa malā esošā mūra sienā, sadragājot savu auto lupatu lēveros. Arī no sienas maz kas palicis pāri, secina pagasta darbinieki, kas bijuši notikušā aculiecinieki un vākuši nost drupas. Trieciens bijis tiešām iespaidīgs.

Automašīnā bijušas trīs sievietes. Jau pieminētā autovadītāja, viņas mamma un mammas māsa. Visas trīs cietušas, taču ievainojumi neesot smagi.

Izrādās, pirms ietriekšanās mūrī “BMW” savā ceļā aizķēris vēl kādu vieglo auto, kas pieder Latvijas Valsts mežiem, izšķaidot spēkratam spoguli.

Vietējie saka, – negadījuma izraisītāja noteikti nav bijusi alkohola vai kādu citu vielu apreibumā, esot kārtīga sieviete un diez vai viņai kas tāds varētu ienākt prātā.

Oficiāli neapstiprināta informācija liecina, ka sievietei tiešām konstatētas veselības problēmas. Iespējams, kundzei pie stūres sākusies epilepsijas lēkme.