Komentāri
Bez ķiveres un gaismām! Bolderājā aiztur dzērājšoferi-mopēda vadītāju
Foto: Rīgas pašvaldības policija

12. marta naktī Rīgas pašvaldības policijas Kurzemes pārvaldes darbinieki, patrulējot Bolderājā, pamanīja kādu mopēda vadītāju, kas piedalījās ceļu satiksmē bez ķiveres un ieslēgtām gaismām.

Dažas minūtes vēlāk transportlīdzekļa vadītājs izraisīja arī avārijas situāciju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mopēda vadītājs nekavējoties tika apturēts. Sarunas laikā no viņa sajusta spēcīga alkoholam raksturīgā smaka. Vīrietis neslēpa, ka lietojis grādīgos dzērienus. Tāpat atklāja, ka viņam nav derīgas transportlīdzekļa vadīšanas tiesības.

Uz notikuma vietu izsaukti Valsts policijas darbinieki, kuri pārkāpējam veica alkohola koncentrācijas pārbaudes izelpā. Testa laikā noskaidrots, ka 28 gadus vecais vīrietis savu spēkratu vadījis 2,16 promiļu reibumā. Turpmākās procesuālās darbības turpināja Valsts policija.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl