“Bembista” nedienas – iedzīvotāju kaitināšana un bēgšana no policijas beidzas ar seju dubļos

0 Komentāru
“Bembista” nedienas – iedzīvotāju kaitināšana un bēgšana no policijas beidzas ar seju dubļos

Kādam jauneklim “padriftēšana” pa naksnīgiem Purvciema iekšpagalmiem beigusies pavisam citādi, nekā cerēts. Draugu apbrīnas vietā viņš negribot iepazinies ar kārtības sargiem, un visam “bonusā” vēl nonācis ar seju dubļos.

Iedomājieties, ka nakts vidū jūsu nama pagalmā piestāj vairāki automobiļi, kuru gados jaunie šoferi neatšķir klusu iekšpagalmu no sacīkšu trases. Visticamāk, pēc pārdesmit minūtēm, kurās sarunas un smieklus pavada arī riepu švīkstoņa un ovācijas, arī jūsu roka, gluži negribot, sniegtos pēc telefona, lai par notiekošo ziņotu policistiem.

Vietējie Purvciema iedzīvotāji ziņojuši, ka ap plkst. 2.30 naktī kādā no Viršu ielas namiem kāds autovadītājs brauc agresīvi, “driftē” un traucē apkārtējo mieru. Policijas izsaucējs visai precīzi aprakstījis abus automobiļus, tādēļ inspektori jau zināja, ko meklēt.

Policisti, ierodoties notikuma vietā, sastapa puisi, kurš pēc īsas vārdu apmaiņas metās bēgt, taču pēc 50 metriem paklupa, nokrita un tika saslēgts rokudzelžos. Tika izsaukta ceļu policijas ekipāža, un pārbaudē jaunā vīrieša izelpā tika konstatētas 1,45 promiles. Ņemot vērā, ka viņam nebija vadītāja apliecības, tika noskaidrots, ka pelēkais “BMW” spēkrats pieder viņa tēvam.

It kā ar līdz šim sastrādāto jau nebūtu gana, pēc pārkāpēja aizturēšanas policistus uzrunājuši divi blakus mājas iedzīvotāji – kā izrādās, jauneklis ar “BMW” tikai mirkli pirms policijas ierašanās apskādējis vienu no pagalmā stāvošajiem auto.

Rezultātā tēva pelēkais “BMW” nonācis policijas maksas stāvlaukumā, savukārt pats pārkāpējs pēc sarunas ar ceļu policistiem iesēdināts kārtības sargu busiņā un nogādāts Gaujas ielā, kur nodots izmeklētāju rokās. Šī piedzīvojumiem bagātā nakts jauneklim beigusies ar godam nopelnītu kriminālprocesu.

0 Komentāru