Komentāri

Kopš pagājušās nedēļas vidus Rīgas-Liepājas šosejas 17. kilometrā ceļmalā mētājās kāda pamesta avarējusi kravas automašīnas piekabe. Nedēļas nogalē beidzot sākti tās novākšanas darbi. Taču, lai piekabi izvilktu no grāvja, vispirms tā bija jāatbrīvo no liekā svara – proti, vairākām tonnām makulatūras.

Par pašas avārijas iemesliem notikuma vietā izsauktie strādnieki gan izsakās skopi. Ceļa posms ir taisns, tāpēc īstas skaidrības nav. Varbūt kāds patraucējis, varbūt šoferis vienkārši iesnaudies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja noskaidrosies, ka “fūres” šoferis nebija dzēris un neviens cits auto negadījumā nav iesaistīts, un nav bojāta ceļa infrastruktūra, tad šajā lietā, visticamāk, nebūs pat administratīvā pārkāpuma protokola. Toties priekšā skaidrošanās ar apdrošinātājiem.

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl