Komentāri

Kopš pagājušās nedēļas vidus Rīgas-Liepājas šosejas 17. kilometrā ceļmalā mētājās kāda pamesta avarējusi kravas automašīnas piekabe. Nedēļas nogalē beidzot sākti tās novākšanas darbi. Taču, lai piekabi izvilktu no grāvja, vispirms tā bija jāatbrīvo no liekā svara – proti, vairākām tonnām makulatūras.

Par pašas avārijas iemesliem notikuma vietā izsauktie strādnieki gan izsakās skopi. Ceļa posms ir taisns, tāpēc īstas skaidrības nav. Varbūt kāds patraucējis, varbūt šoferis vienkārši iesnaudies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja noskaidrosies, ka “fūres” šoferis nebija dzēris un neviens cits auto negadījumā nav iesaistīts, un nav bojāta ceļa infrastruktūra, tad šajā lietā, visticamāk, nebūs pat administratīvā pārkāpuma protokola. Toties priekšā skaidrošanās ar apdrošinātājiem.

Foto

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl