5 komentāri

Tiem, kas soda citus, mēdz būt kāda nerakstīta un unikāla iespējas pašiem palikt nesodītiem, taču ne vienmēr un visur. Pirms Lieldienu brīvdienām kāds Zemgales kriminālpolicijas darbinieks sēdies pie stūres gandrīz 2 promiļu reibumā.

Savējiem savējos jāpiesedz ne jānodod. Tā domā daļa komentētāju, kas internetā izvērsuši plašu diskusiju par pirms pāris dienām publiskoto ziņu, kura vēsta, ka viens no Bauskas policijas darbiniekiem pieķerts vadot automašīnu alkohola reibumā.

Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieks to sauc par greizi iesakņojušos stereotipu un notikušais incidents parāda, ka kārtības sargiem galvenokārt ir jādomā par iespējamiem draudiem, ko var nodarīt piedzēries šoferis, nevis jāglābj kolēģa āda.

Arī Bauskā uzrunātie vietējie iedzīvotāji nosoda policijas darbinieka rīcību, taču kopumā policijas darbu vērtē pozitīvi.

Ja alkohola koncentrācija asinīs pārsniedz 1.5 promiles, autovadītājam tiek piemērots naudas sods no 1200 līdz 1400 eiro, administratīvais arests no 10 līdz 15 diennaktīm un, protams, tiek zaudēts autovadītāja statuss uz četriem gadiem.

TOP komentāri

 • pats
  +2 +2 0

  pats

  Tas promiles jau nav nemaz tik daudz , laikam būs labi strādādams kādam uzkāpis uz varžacīm !
 • tas
 • peters
  0 0 0

  peters

  Vai manu-vai-cik-Jekabpils puse-tadu-(POLICITU---------------KAS BRAUS-TADA-REIBUMA-LAI


  Peteris-Vienkarsi-kauns-------vins strada-Valsts iestade un uzskata ka man(ta sivi glabs-protams-ja paradi-tad-brauc,bet jautajums uz ko mes braucam,ja pasi policilas darbinieki to dara-es rakst uz Zemgales policilas iecirkni------------------jo pasi-policisti to-zin-kad bus-reids,bet ................................kapec-ja nevar Rigas -reiz but-jo mes-kas to formu nesajam-mes-uzskatam-ka mes-varenaki-,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,vienkarsi zel-ka-tie kas forma-visu var-bet mes-likuma robezs.......................

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl