Baltezerā automašīna notriekusi gājēju

2 komentāri
Baltezerā automašīna notriekusi gājēju
DMITRIJS SUĻŽICS, F64

Sestdien ap plkst. 10.40 Ādažu novada Baltezerā automašīna uzbrauca gājējai, kura mira notikumu vietā, aģentūru LETA informēja Valsts policijā.

Valsts policija ziņoja, ka ceļa satiksmes negadījums notika uz Tallinas šosejas. Pēc sākotnējās informācijas, automašīnas “Volkswagen Golf” vadītāja uzbrauca gājējai. Valsts policija turpina skaidrot notikušā apstākļus.

Pagājušajā diennaktī valstī reģistrēti 97 ceļu satiksmes negadījumi, tajā skaitā 25 ceļa satiksmes negadījumos bija cietušie. Kopumā aizvadītajā diennaktī cietis 41 cilvēks un viens gājis bojā. Tostarp cietušo skaitā ir četri gājēji un pieci velosipēdisti.

Sestdien ceļu satiksmes jomā pieņemti 489 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 248 par ātruma pārsniegšanu, 17 par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā, viens par automašīnas vadīšanu narkotisko vielu iespaidā un divi par agresīvu braukšanu.

Vakar visvairāk administratīvo pārkāpumu fiksēts Rīgas reģionā – 121 pārkāpums. Tam seko Zemgale, kurā fiksēti 103 administratīvie pārkāpumi, Vidzeme – 100, Kurzeme – 98 un Latgale – 67 pārkāpumi.

Savukārt pie stūres alkohola reibumā sēdās 17 šoferi, bet viens bijis narkotisko vielu iespaidā. Visvairāk dzērumā pie stūres pieķerti Zemgales reģionā – kopumā četri šoferi, no kuriem viens bija narkotisko vielu iespaidā. Četri šoferi reibumā fiksēti Latgalē, bet pa trīs šoferiem katrā reģionā fiksēti Rīgas reģionā, Vidzemē un Kurzemē.

2 komentāri