Baisa avārija Bauskas pusē: pārgalvīgs manevrs teju iespiež automašīnu starp divām “fūrēm”

3 komentāri
Baisa avārija Bauskas pusē: pārgalvīgs manevrs teju iespiež automašīnu starp divām “fūrēm”
DEGPUNKTĀ

Trešdien, 20. novembrī, Ceraukstes pagastā, uz Bauskas šosejas, notikusi trīs automašīnu sadursme. Avārijas dēļ bija bloķēta satiksme virzienā uz Lietuvu. Kāds “Toyota” vadītājs iebrauca pretējā joslā cerībā veikt apdzīšanas manevru, taču vairs nepaspēja izvairīties no pretim braucošā kravas auto.

Bauskas šosejas posms, kurā notika avārija, ir bīstams pat dienas gaišajā laikā. Par spīti grūti pārredzamam līkumam, kāds vieglā transportlīdzekļa vadītājs centās apdzīt priekšā braucošo kravas auto un attapās situācijā, kas varēja laupīt visu braucēju dzīvības.

Internetā publicētajā video redzami precīzi avārijas apstākļi, kā arī secināms fakts, ka tās sekas varēja izvērsties krietni smagākas.

Pie vieglās automašīnas “Toyota Yaris” stūres sēdēja kāds 50 gadus vecs vīrietis kopā ar savu sievu, kas atradās pasažieru krēslā. Veicot pārgalvīgu manevru šosejas 71. kilometrā, vadītājs kļuva teju iespiests starp divām kravas automašīnām – “Volvo” un “Scania”. Pretim braucošā smagā automašīna iebrauca grāvī, bet tās šoferis ievainojumus neguva. Policija zvanu par negadījumu saņēma plkst. 6.25. “Toyota” vadītājs sarunā ar likumsargiem atklāja, ka nebija pamanījis brīdinošās ceļazīmes.

“Šoferis izskaidroja, ka nepamanīja, ka ir ceļa līkums. Bija tumšs un ceļa līkumā neredzēja, ka pretī nāk automašīna. Es uzskatu, ka tā ir neuzmanība un steiga,” saka Valsts policijas Bauskas Ceļu policijas inspektora pienākumu izpildītājs Gatis Ķēniņš.

Policija apgalvo, ka šis nav pirmais negadījums šajā šosejas posmā, bet visbiežāk autovadītājiem misējas skarbu laikapstākļu dēļ. Jāuzmanās arī agri no rīta, kad veidojas kravas automašīnu rindas.

Operatīvie dienesti uz pāris stundām bloķēja satiksmi virzienā no Bauskas uz Lietuvas pusi. “Toyota” pasažiere tika nogādāta slimnīcā ar vairākām lauztām ribām, bet viņas vīrs guva tikai sasitumus. Vieglās automašīnas stūrētājam tagad būs jārēķinās ar sodu.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!

3 komentāri

Aktuālie Degpunktā sižeti

"Rolands ir beigts." Brīvdienu ballīte Aizkrauklē beidzas ar nežēlīgu noziegumu

Cietsirdīgs noziegums Pārdaugavā: iespējama konflikta laikā nogalināts vīrietis

Nepatīkams pārsteigums iedzīvotājiem Juglā: koplietošanas ielas vidū uzsākta žoga būvniecība

Pirts liesmās, kaimiņi glābj īpašumus: Ogres pievārtē plosās ugunsgrēks

Traģiskā ugunsnelaime Jelgavā: dzīvību zaudējuši divi brāļi

Vai atriebība? Divi ļaundari kameru redzeslokā aizdedzina "BMW"

Iereibusi vadītāja, mūkot no policijas, Ķengaragā apskādē vairākus auto

Pārdaugavā daudzstāvu ēkā aizdedzies balkons

Policija Dzērumos vajā dzērājšoferi

Strīdīga situācija Juglā: Rīgas dome ļauj būvēt problēmātisku žogu

Aizmiglots prāts un avārija - dzērājšofera mēģinājums aizstūrēt mājās beidzas ar lielām nepatikšanām

Aktivizējas degvielas zagļi no nepieskatītas smagās tehnikas