Babītē uz ceļa aizdegas smagā auto vestā plastmasas krava

Komentāri

Dramatiski skati ceturtdienas pievakarē bija vērojami Babītes pagasta Brīvkalnos, netālu no pagrieziena uz Liepājas šoseju. Degošo kravas auto droši vien redzēja daudzi cilvēki, kuri šovakar devās uz savām Pierīgas mājām, taču to kas īsti notika ar “fūres” kravu?

Uz Rīgas apvedceļa netālu no pagrieziena uz Liepājas šoseju šovakar aizdegās kāds kravas auto. Faktiski spēkrats jau dūmoja kustībā un šādā veidā nobrauca vēl pāris kilometrus līdz apstājās daudz maz drošā vietā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Visticamāk, kravai kratoties notikusi berze un pašaizdegšanās. Kravā vesti plastmasas atgriezumi sajaukumā ar ķīmiju, kas kalpo kā kurināmais un neoficiāli to saucot par plastmasas šķeldu.

Par laimi vilcējam, kas ir dārgākā mašīnas daļa, nekāda skāde nav nodarīta un domājams lieli zaudējumi nevienam nebūs nodarīti.

Foto

Video

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl