Babītē uz ceļa aizdegas smagā auto vestā plastmasas krava

Komentāri

Dramatiski skati ceturtdienas pievakarē bija vērojami Babītes pagasta Brīvkalnos, netālu no pagrieziena uz Liepājas šoseju. Degošo kravas auto droši vien redzēja daudzi cilvēki, kuri šovakar devās uz savām Pierīgas mājām, taču to kas īsti notika ar “fūres” kravu?

Uz Rīgas apvedceļa netālu no pagrieziena uz Liepājas šoseju šovakar aizdegās kāds kravas auto. Faktiski spēkrats jau dūmoja kustībā un šādā veidā nobrauca vēl pāris kilometrus līdz apstājās daudz maz drošā vietā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Visticamāk, kravai kratoties notikusi berze un pašaizdegšanās. Kravā vesti plastmasas atgriezumi sajaukumā ar ķīmiju, kas kalpo kā kurināmais un neoficiāli to saucot par plastmasas šķeldu.

Par laimi vilcējam, kas ir dārgākā mašīnas daļa, nekāda skāde nav nodarīta un domājams lieli zaudējumi nevienam nebūs nodarīti.

Foto

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl