Avārijās Rīgā un Gulbenes novadā dzīvību zaudējuši divi cilvēki

Pievienot komentāru
Avārijās Rīgā un Gulbenes novadā dzīvību zaudējuši divi cilvēki
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

Vakar Latvijā reģistrēti 149 ceļu satiksmes negadījumi, kuros gāja bojā divi, bet cieta vēl desmit cilvēki, informēja Valsts policijā.

Vakar ap plkst.13.30 Gulbenes novada Rankas pagastā, uz autoceļa Smiltene-Gulbene, saskrējās divas kravas automašīnas “Scania”. Ceļu satiksmes negadījumā bojā gāja viena persona un vēl viena cieta un tika nogādāta slimnīcā. Policija turpina skaidrot notikušā apstākļus.

Savukārt Rīgā ap plkst.13 mikroautobusa “VW Crafter” vadītājs Vecdaugavas ielā uzbraucis gājējai, kura no gūtajām traumām gāja bojā. Policija turpina skaidrot notikušā apstākļus.

Piektdien Vidzemē satiksmes negadījumos cieta četri cilvēki, Rīgas apkārtnē – trīs, Zemgalē – divi, bet Latgalē – viens. No cietušajiem divi bija gājēji, bet trīs – velosipēdisti.

Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā policija vakar aizturējusi septiņus autovadītājus, no tiem piecus – Rīgas reģionā, bet pa vienam – Latgalē un Vidzemē. Rīgā aizturēts arī autovadītājs, kurš bija lietojis narkotiskās vielas.

Par ātruma pārsniegšanu autovadītājiem vakar noformēts 161 protokols: Rīgas reģionā sodīti 42 autovadītāji, Kurzemē – 47, Zemgalē – 38, Vidzemē – 19, bet Latgalē – 15 autovadītāji. Vidzemē kāds autovadītājs sodīts arī par agresīvu braukšanu.

Kopumā policija vakar noformējusi 425 protokolus par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem.