Avārija Vecmīlgrāvi: “opelītis” no ceļa “nones” automašīnu “Ford”

Pievienot komentāru

Pirmdien galvaspilsētā notikusi avārija, pēc kuras viens no iesaistītajiem auto palicis uz sāniem un daudziem seku aculieciniekiem licis uzdot jautājumu – kā kaut ko tādu var dabūt gatavu?

Plkst. 13.42 112 zvanu centrā saņemts kāda aculiecinieka izsaukums uz Vecmīlgrāvi. Emmas un Augusta Dombrovska ielas krustojumā tik tikko bija notikusi iespaidīga avārija, apgāzies automobilis, un, iespējams, cietuši vairāki cilvēki. Vienlaikus uz notikuma vietu nosūtīti mediķi, policisti un glābšanas dienesta vīri.

“Ierodoties notikuma vietā, konstatējām, ka ir avarējušas divas vieglās automašīnas, bija divas cietušas personas, kuras tika nodotas mediķiem,” stāsta VUGD 9. daļas vada komandiera vietnieks Oskars Muižnieks.

Neilgi pēc notikušā “Ford” stūrētājs, kāds vīrs gados, ar salīdzinoši vieglām traumām nogādāts slimnīcā. Savukārt otra auto vadītāja atteikusies no palīdzības un varējusi palikt notikuma vietā, lai sniegtu savus paskaidrojumus par notikušo. Diemžēl autovadītāja atturas no sarunas kameras priekšā, tādēļ “Degpunktā” neizdevās uzzināt viņas versiju par avārijas apstākļiem.

Pēc neoficiālas informācijas, zināms, ka “Ford” braucis pa Augusta Dombrovska ielu jeb pa galveno ceļu un krustojumā, vietā, kur galvenais ceļš maina virzienu no labās puses, tā sānos ietriecies nelielais “opelītis”, kas braucis pa Emmas ielu. To, vai šī versija izrādīsies patiesa, izmeklēšanas laikā noskaidros ceļu satiksmes noziegumu izmeklētāji.