Avārijā uz Salu tilta smagi cieš trīs cilvēki

2 komentāri
Avārijā uz Salu tilta smagi cieš trīs cilvēki

Ar smagām traumām un lūzumiem piektdien, 30.oktobrī, ap 12.30 slimnīcā nonāca trīs gados jauni vīrieši, kuri nopietnā ceļu satiksmes gadījumā uz Salu tilta Rīgā, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Baisajam notikumam uzreiz atradušies vismaz trīs aculiecinieki, divi vīrieši, kas brauca tieši aiz avarējušās “Škodas” un kungs, kas jaudīgo triecienu apgaismes stabā vēroja no gājēju ietves. Cilvēki stāsta, ka sākotnēji vieglais auto pa Salu tiltu, centra virzienā brauca otrajā joslā un nekas neliecināja, ka tūlīt notiks smags negadījums. Aptuveni tilta vidū, Lucavsalā, spēkrata vadītājs nolēma pārkārtoties uz labo joslu, pagrieza stūri un, nemazinot ātrumu, taranēja stabu.

Negadījuma aculiecinieks Oļegs norāda, ka viņa izpratnē viens no vadītājiem negaidīti zaudēja samaņu un vienkārši nobrauca no ceļa, ietriecoties stabā, jo uz ceļa nebija nekādu šķēršļu.

Visi apkārtnē esošie uzreiz pēc sadursmes steidza zvanīt operatīvajiem dienestiem un ziņot par atgadījumu. Liecinieki stāsta, ka sākotnēji pat bija grūti saprast, cik daudz cilvēku atrodas samīcītā auto salonā.

“Traumas ir. Viens vējstiklā ielidoja ar seju, galvu. Otrs guļ aizmugurējā sēdeklī. Kustās, bet nevar saprast, cik nopietnas traumas viņam. (..) Vadītāju ar dzinēju piespieda. Viņi [ugunsdzēsēji] griež mašīnu [un cenšas viņu izvilkt],” stāsta aculiecinieks.

Bez ugunsdzēsējiem notikuma vietā dežurēja divas ceļu policijas ekipāžas, kam bija jāregulē blīvā satiksme uz tilta. Darba netrūka arī mediķiem. Strādāja trīs brigādes un arī viena speciālā ekipāža, kas parasti iesaistās tikai smagos gadījumos. Zināms, ka cietušie ārstniecības iestādē nonāca kritiskā stāvoklī.

“Šajā negadījumā nopietnas traumas guva trīs vīrieši. Tie ir gan lūzumi, gan galvas traumas, gan vairāki citi smagi ievainojumi. Visi trīs vīrieši tika nogādāti slimnīcā, smagā stāvoklī, taču pie samaņas,” norāda  Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā (NMPD).

Neuzmanība pie stūres, spēcīgs nogurums vai kāda veselības kaite, – iemeslus vadītāja rīcībai tagad skaidro policisti. Visdrīzāk, secinājumus izmeklētāji spēs izdarīt tikai pēc sarunām ar pašu šoferi, bet ņemot vērā viņa veselības stāvokli, šobrīd tas nav iespējams.

2 komentāri

Aktuālie Degpunktā sižeti

Asiņains kautiņš Hospitāļu ielā; notikuma vietā ieradusies arī reanimācijas brigāde

Pirts liesmās, kaimiņi glābj īpašumus: Ogres pievārtē plosās ugunsgrēks

Cietsirdīgs noziegums Pārdaugavā: iespējama konflikta laikā nogalināts vīrietis

Jelgavniece noraizējusies par pazudušo brāli; tiek lūgta iedzīvotāju palīdzība

"Rolands ir beigts." Brīvdienu ballīte Aizkrauklē beidzas ar nežēlīgu noziegumu

Vai atriebība? Divi ļaundari kameru redzeslokā aizdedzina "BMW"

Glābšanas operācija Biķernieku ielā: vadot auto reibumā, "BMW" šoferis piedzīvo smagu avāriju

Policija Dzērumos vajā dzērājšoferi

Nepatīkams pārsteigums iedzīvotājiem Juglā: koplietošanas ielas vidū uzsākta žoga būvniecība

Strīdīga situācija Juglā: Rīgas dome ļauj būvēt problēmātisku žogu

Traģēdija Inčukalnā: smagā divu auto un velosipēda avārijā bojā gājis riteņbraucējs

Aizmiglots prāts un izārdīta pietura: Kuldīgas pusē šādi "izpildījies" kāds dzērājšoferis