Avārijā Ulbrokas ielā cieš divi cilvēki

0 Komentāru

Kāda ceļu satiksmes negadījuma dēļ trešdien, 18. augustā, slimnīcā nonākuši divi cilvēki, kas nebūt nav pirmais negadījums, kas līdzīgos apstākļos fiksēts pārsimt metru no TV3 mājvietas, vēsta “Degpunktā”.

Šorīt Ulbrokas ielā, vietā, kur atļauts kreisais pagrieziens, lai nokļūtu Rīgas Industriālā parka teritorijā, kārtējo reizi sadūrušies divi auto. Lai arī no malas varētu šķist, ka sadursme ir pavisam sīka, tajā cietuši vairāki cilvēki.

“Priekšā man brauca “Lexus” markas automobilis, kas strauji man pa labi aizgāja. Es ieraudzīju tieši man acu priekšā mašīnas logo, kas griezās man pa kreisi, es pa bremzēm, cik paspēju nobremzēt,” norāda Rihards, “BMW” vadītājs.

Viņš teica, ka ātrās palīdzības mediķi aizveda uz stacionāru divus cilvēkus – kādu bērnu, cik viņš saprot, šoka stāvoklī un vadītāju, kuram cietusi spranda.

Kā “Degpunktā” noskaidroja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā, ne vienam, ne otram cietušajam nekādas dzīvības briesmas nedraud – mediķi cietušajiem konstatējuši sasitumus un galvas traumas, tādēļ abi papildu pārbaudēm nogādāti slimnīcā.

Jāteic, ka tieši šajā vietā dažāda smaguma negadījumi fiksēti ne pirmo reizi, tādēļ autovadītājiem der atcerēties redzēto. It sevišķi, ja šajā pusē gadās braukt reti. Tas var pasargāt no nepatīkamiem un vienlaikus arī sāpīgiem pārsteigumiem, negaidīti, priekšā pamanot kreisajā joslā apturētu auto.

0 Komentāru