Avārija Siguldā: viens neuzmanīgs manevrs, un auto apgāžas uz jumta

Komentāri
Avārija Siguldā: viens neuzmanīgs manevrs, un auto apgāžas uz jumta

Trešdien, 27. septembrī, Siguldā kāds kungs neuzmanības dēļ izbrauca priekšā pa galveno ceļu braucošai automašīnai un spēcīgā trieciena dēļ viņa vadītais transportlīdzeklis apgāzās uz jumta. Labā ziņā, ka neviens no šoferiem necieta.

Vakar pēcpusdienā notikusī avārija Siguldā, Lāčplēša un Leona Paegles ielas krustojumā, vietējiem šķistu ierasta lieta, ja viena no negadījumā iesaistītajām “Volkswagen” automašīnām pēc sadursmes neattaptos uz jumta. Par laimi, neviens no transportlīdzekļos esošajiem cilvēkiem necieta, bet tika cauri vien ar izbīli. Krustojums nezinātājam liekas pārredzams, un tā izbraukšanai nevajadzētu prasīt lielu piepūli.

Tie, kas brauc pa Leona Paegles ielu, dod ceļu šoferiem, kuri pārvietojas pa galveno ceļu – Lāčplēša ielu. Blakus mājās dzīvojošie gan neuzskata, ka viss ir tik vienkārši, un stāsta, ka sen jau bija laiks ieviest krustojumā korekcijas. Tomēr ne Siguldas novada pašvaldībai, ne pašvaldības policijai nav informācijas par regulāram avārijām šajā krustojumā. Par to, vai nepieciešami kādi uzlabojumi konkrētajā vietā un kādi tie varētu būt, pašvaldība spriedīs pēc ceļu audita.

Lasi vēl