Avārija Siguldā: viens neuzmanīgs manevrs, un auto apgāžas uz jumta

Komentāri

Trešdien, 27. septembrī, Siguldā kāds kungs neuzmanības dēļ izbrauca priekšā pa galveno ceļu braucošai automašīnai un spēcīgā trieciena dēļ viņa vadītais transportlīdzeklis apgāzās uz jumta. Labā ziņā, ka neviens no šoferiem necieta.

Vakar pēcpusdienā notikusī avārija Siguldā, Lāčplēša un Leona Paegles ielas krustojumā, vietējiem šķistu ierasta lieta, ja viena no negadījumā iesaistītajām “Volkswagen” automašīnām pēc sadursmes neattaptos uz jumta. Par laimi, neviens no transportlīdzekļos esošajiem cilvēkiem necieta, bet tika cauri vien ar izbīli. Krustojums nezinātājam liekas pārredzams, un tā izbraukšanai nevajadzētu prasīt lielu piepūli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tie, kas brauc pa Leona Paegles ielu, dod ceļu šoferiem, kuri pārvietojas pa galveno ceļu – Lāčplēša ielu. Blakus mājās dzīvojošie gan neuzskata, ka viss ir tik vienkārši, un stāsta, ka sen jau bija laiks ieviest krustojumā korekcijas. Tomēr ne Siguldas novada pašvaldībai, ne pašvaldības policijai nav informācijas par regulāram avārijām šajā krustojumā. Par to, vai nepieciešami kādi uzlabojumi konkrētajā vietā un kādi tie varētu būt, pašvaldība spriedīs pēc ceļu audita.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 1

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl