Avārija Siguldā: viens neuzmanīgs manevrs, un auto apgāžas uz jumta

Komentāri

Trešdien, 27. septembrī, Siguldā kāds kungs neuzmanības dēļ izbrauca priekšā pa galveno ceļu braucošai automašīnai un spēcīgā trieciena dēļ viņa vadītais transportlīdzeklis apgāzās uz jumta. Labā ziņā, ka neviens no šoferiem necieta.

Vakar pēcpusdienā notikusī avārija Siguldā, Lāčplēša un Leona Paegles ielas krustojumā, vietējiem šķistu ierasta lieta, ja viena no negadījumā iesaistītajām “Volkswagen” automašīnām pēc sadursmes neattaptos uz jumta. Par laimi, neviens no transportlīdzekļos esošajiem cilvēkiem necieta, bet tika cauri vien ar izbīli. Krustojums nezinātājam liekas pārredzams, un tā izbraukšanai nevajadzētu prasīt lielu piepūli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tie, kas brauc pa Leona Paegles ielu, dod ceļu šoferiem, kuri pārvietojas pa galveno ceļu – Lāčplēša ielu. Blakus mājās dzīvojošie gan neuzskata, ka viss ir tik vienkārši, un stāsta, ka sen jau bija laiks ieviest krustojumā korekcijas. Tomēr ne Siguldas novada pašvaldībai, ne pašvaldības policijai nav informācijas par regulāram avārijām šajā krustojumā. Par to, vai nepieciešami kādi uzlabojumi konkrētajā vietā un kādi tie varētu būt, pašvaldība spriedīs pēc ceļu audita.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl