Avārija Rīgas centrā – stāvēšanai novietots mikroautobuss ieripo braucošā trolejbusā

0 Komentāru
Avārija Rīgas centrā – stāvēšanai novietots mikroautobuss ieripo braucošā trolejbusā
Foto: Paula Čurkste, LETA

Piektdienas pēcpusdienā Rīgas centrā stāvēšanai novietots kravas mikroautobuss uzripoja uz ceļa un ietriecās pa Marijas ielu braucošā trolejbusā.

Negadījumā iesaistīts 18. maršruta trolejbuss “Škoda”, kas tikko bija izbraucis no centra uz Mežciemu un pagriezies no Satekles ielas uz Marijas ielu. Trolejbusa sānā ieripojis, visticamāk, preču piegādes mikroautobuss, kurš bija novietots stāvēšanai uz gājēju laukuma starp Satekles ielu un Marijas ielu.

Sadursmes laikā trolejbusam izbiruši vidējo durvju stikli, kā arī noskrāpēts labais sāns. Negadījuma dēļ piektdienas pēcpusdienā ir apgrūtināta satiksme uz Marijas ielas pie krustojuma ar Satekles ielu un Merķeļa ielu virzienā prom no centra.

Negadījuma dēļ ir apgrūtināta satiksme uz Marijas ielas pie krustojuma ar Satekles ielu un Merķeļa ielu virzienā prom no centra. Kā informēja “Rīgas satiksmē”, sabiedriskais transports teju visā Rīgā šopēcpusdien kursē ar nelielu kavēšanos, taču tas nav saistīts ar konkrēto negadījumu, bet gan ar piektdienu un pilsētas svētkiem.

0 Komentāru