Avārija Rīgā – pasažieru autobuss sadūries ar vieglo auto

0 Komentāru
Avārija Rīgā – pasažieru autobuss sadūries ar vieglo auto
TWITTER/BREAKING.LV

Piektdienas pievakarē Rīgā notikusi autobusa un vieglās automašīnas avārija, ziņo aculiecinieki.

Ceļu satiksmes negadījums noticis uz Augusta Deglava ielas Rīgas centra virzienā. Aculiecinieces uzņemtajā video materiālā redzams, ka uz ceļa ar ieslēgtām avārijas gaismām atrodas pasažieru autobuss, savukārt sadursmē iesaistītā automašīna noslīdējusi no braucamās daļas.

Sniegputeņa dēļ pašreiz gandrīz visā valsts teritorijā ir apgrūtināti braukšanas apstākļi pa galvenajiem autoceļiem, kā arī pa reģionālajiem un vietējās nozīmes ceļiem, informē AS “Latvijas Valsts ceļi” (LVC) Komunikācijas daļā.

Piektdienas laikā notikuši jau vairāki ceļu satiksmes negadījumi. Viens no nopietnākajiem pēcpusdienā atgadījies uz Siguldas šosejas, kur sadūrušās vieglā un kravas automašīna.

LVC aicina autovadītājus plānot papildu laiku ceļam, kā arī rēķināties ar to, ka satiksme var būt palēnināta, īpaši Pierīgā. Tāpat LVC aicina autovadītājus izvēlēties braukšanas apstākļiem atbilstošu, drošu braukšanas ātrumu, kā arī ieturēt lielāku distanci.

Lai uzlabotu braukšanas apstākļus valsts autoceļu tīklā, patlaban strādā 111 AS “Latvijas autoceļu uzturētājs” (LAU) ziemas tehnikas vienības.

0 Komentāru