Avārija Pļavniekos – sirmgalvis nespēj novaldīt savu auto un izbrauc cauri ceļmalas nožogojumam

5 komentāri
Avārija Pļavniekos – sirmgalvis nespēj novaldīt savu auto un izbrauc cauri ceļmalas nožogojumam

Piektdien Pļavniekos taisnā ceļa posmā avarējis kāda pensionāra vadīts auto. Nejauši garāmgājēji pēc sadursmes šoferim veltīja ne tos labākos vārdus.

Šodien īsi pirms pusdienlaika pagalam nepatīkamu avāriju piedzīvojis kāds pensionārs. Sirmais vīrs, braucot pa Akadēmiķa Mstislava Keldiša ielu, taisnā ceļa posmā nav novaldījis savu “Hyundai” un izbraucis cauri ceļmalas nožogojumam. Pēc pieredzētā kungs gan ir diezgan sapīcis un no kameras vairās.

Tā kā avārijā bojāts nožogojums, autovadītājam nācies izsaukt policiju, kas fiksēja negadījuma apstākļus un pieņēma paša šofera paskaidrojumu. Pēcāk autovadītāja civiltiesiskās atbildības apdrošinātāji kompensēs trešajai pusei nodarītos zaudējumus, savukārt sasisto automobili, visticamāk, kungam būs jāremontē par savu naudu. Kamēr iemūžinām šīs neveiksmes sekas, turpat netālu uzrodas vairāki interesenti, un mums izdodas dzirdēt arī garāmgājēju viedokli par notikušo.

Esiet uzmanīgi uz ceļa, brauciet prātīgi un gadījumā, ja sākat nojaust, ka vairs nekontrolējat situāciju uz ceļa, labāk auto stūrēšanu metiet pie malas.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl