Avārija Pierīgā – desmitiem tonnu smaga “fūre” taranē priekšā braucošu busiņu

1 komentārs
Avārija Pierīgā – desmitiem tonnu smaga “fūre” taranē priekšā braucošu busiņu
Foto: Ekrānuzņēmums

Pirmdien netālu no Ulbrokas kāda busiņa šoferis un pasažieris piedzīvojuši sadursmi ar vairākus desmitus tonnu smagu kravas auto. Jāsaka, ka avārija beigusies daudz veiksmīgāk, nekā tā varēja izvērsties.

Ap pusdienlaiku, taisnajā un labi pārskatāmajā ceļa posmā, kas savieno Ulbroku un Līčus, netālu no “Dzidriņām” notikusi kārtējā avārija. Šoreiz kravas auto “Volvo” šoferis panācis priekšā tajā pat virzienā braucošo mikroautobusu “Opel”.

“Acīmredzot šoferis ieraudzīja, ka pašizgāzējs “lido” virsū un… (DP: Mēģināja izvairīties?) Centās ko darīt, bet bija par vēlu, un mūs iegrūda grāvī,” – tā norāda mikroautobusa pasažieris.

Viņš atzīst, ka abiem paveicies, jo acīmredzot vairākus desmitus tonnu smagais spēkrats bija paspējis samazināt ātrumu, un sitiens nav bijis pārāk spēcīgs: “Es kaut ko sajutu un šoferis noteica: ”Ai!”. Es tā arī nesapratu, bet izstiepu rokas. Sajutu, ka notiek kas nelāgs. (DP: Centāties sagrupēties?) Nu, jā… Un šķiet, tas sanāca. Izdevās, tikai rokas sasitu. (DP: Šoferim arī viss kārtībā?) Viņam nostrādāja gaisa spilvens. Jūsu pusē nenostrādāja? Manā pusē nemaz nav gaisa spilvena. Ja nebūtu piesprādzējies, būtu “izlidojis” cauri vējstiklam. Tāpēc, ka sēdeklis ir ļoti augsts.”

Pēc notikušā busiņa šoferim nācies paviesoties ātrās palīdzības automašīnā, taču no tālākas palīdzības vai došanās uz slimnīcu vīrietis atteicies. Ceļu policisti pieņēmuši abu vadītāju paskaidrojumus. Visi šīs lietas materiāli tālāk tiks nodoti izmeklētājiem.

1 komentārs