Avārijā pie Zilupes nāvējoši notriekts gājējs

Pievienot komentāru
Avārijā pie Zilupes nāvējoši notriekts gājējs
Attēlam ir ilustratīva nozīme. (LAURIS VĪKSNE/F64)

Vakar Latvijā reģistrēti 115 ceļu satiksmes negadījumi, kuros gāja bojā viens un cieta vēl 13 cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts policija.

Traģiskais negadījums noticis otrdien pēc plkst.23 Zilupes novada Zaļesjes pagastā, kur 1961.gadā dzimis vīrietis ar kravas auto “MAN” ar piekabi uzbrauca 1951.gadā dzimušam gājējam, kurš no gūtajām traumām notikuma vietā mira. Policija skaidro notikušā apstākļus, par negadījumu sākts kriminālprocess.

Otrdien seši cilvēki cietuši avārijās Rīgā un tās apkārtnē, pa trim – Latgalē un Kurzemē, bet viens – Zemgalē. Divi no cietušajiem bija gājēji, bet vēl divi – velosipēdisti.

Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā policija vakar aizturējusi sešus autovadītājus: trīs – Latgalē, bet pa vienam – Rīgas reģionā, Zemgalē un Kurzemē.

Par ātruma pārsniegšanu autovadītājiem noformēti 192 protokoli. Rīgas apkārtnē par atļautā braukšanas ātruma pārkāpšanu sodīti 67 autovadītāji, Kurzemē – 35, Vidzemē – 34, Zemgalē – 31, bet Latgalē – 25 autovadītāji. Rīgā un Kurzemē kopumā pieci autovadītāji sodīti par agresīvu braukšanu.

Kopumā policija vakar noformējusi 403 protokolus par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem.