Avārija pie Grīziņkalna parka! BMW taisnā ceļa posmā finišē kokā

Komentāri

Ja šodien galvaspilsēta ir gluži vai izslaucīta, tad vakar situācija bija krietni vien citādāka, un simtiem autobraucēju, steidzot apdarīt pirmssvētku darbus un traucoties uz svinību vietām, pilsētā bija radījuši īstu haosu, ko pavadījuši nebeidzami sastrēgumi. To laikā notikušas arī vairākas avārijas.

Vakar gaišā dienas laikā pie Grīziņkalna parka, iepretim Pērnavas ielas 46. namam, avarējis kāds pārdesmit gadus vecs 5. sērijas BMW. Braucamrīks pilnīgi taisnā un pārredzamā ceļa posmā šķērsojis pretējo braukšanas joslu un ar pamatīgu blīkšķi ietriecies ceļmalas kokā. Avārijas aculiecinieki lēš, ka pie vainas paša stūrētāja nepārdomātais manevrs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par laimi, neviens no garāmgājējiem vai kādi citi transporta līdzekļi šajā negadījumā nav iesaistīti. Tik vien, cik melnais BMW, visticamāk, tālāk nonāca autokapsētā.

Lai līdzīgi kā puišiem no BMW, tālākais ceļš nebūtu jāmēro kājām, arī tuvākajā dienās svētku laikā der atcerēties par piesardzību! Sviniet ar mēru, brauciet prātīgi un, atgriežoties no svinību vietām, pārliecinieties par to, ka šoferītis iepriekšējā dienā nav pāršāvis pār strīpu ar svinēšanu.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl