Avārija neuzmanības dēļ? Pie Spuņciema notiek busiņa un pasažieru autobusa sadursme

0 Komentāru
Avārija neuzmanības dēļ? Pie Spuņciema notiek busiņa un pasažieru autobusa sadursme

Atliek tikai uz sekundi novērsties no ceļa, un situācija var kļūt nelabojama. Par to šodien uz savas ādas pārliecinājās kāds mikroautobusa šoferis, kurš gandrīz nebremzējot ietriecās pasažieru autobusā.

Nopietno avāriju, kas ap plkst. 15.30 notikusi pie Spuņciema, visticamāk, izprovocējusi zilā “Nissan” busiņa šofera neuzmanība. Vadītājs nebija izvēlējies drošu braukšanas distanci un nebija paspējis nobremzēt, kad priekšā braucošais starppilsētu satiksmes autobuss strauji samazinājis ātrumu.

Abi transportlīdzekļi devušies Tukuma virzienā. Par laimi, autobuss braucis no apkopes un nebija vēl uzņēmis pasažierus. Pats “Nissan” šoferis nonācis slimnīcā, pēc ārstu pirmatnējās apskates zināms, ka vīrietis guvis nopietnus ķermeņa ievainojumus, taču bijis pie samaņas stabilā stāvoklī. Darba kolēģis, kurš sēdējis šoferim blakus, sniedza nelielu komentāru par notikušo, taču par pilnvērtīgu viņa liecību uzskatīt nevar.

Vai, tāpat kā kolēģis, arī pats busiņa šoferis bija novērsies no ceļa, skatoties mobilajā telefonā, vai kas cits viņam traucējis koncentrēties – tas noskaidrosies izmeklēšanas gaitā. Avarējušais autobuss pats pametis notikuma vietu, taču samīcītais “Nissan” aizvests ar autoevakuatora palīdzību un, visticamāk, spēkrats nebūs remontējams un drīz vien nonāks metāllūžņos.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā

0 Komentāru