Avārijā mirst kravas auto šoferis; policija atklāj detaļas par traģisko negadījumu uz Rīgas apvedceļa

3 komentāri

Smaga trīs auto sadursme ceturtdienas vakarā notika uz Rīgas apvedceļa pie pagrieziena uz Upeslejām. Netipiski incidentam, kurā iesaistīti divi vieglie un kravas auto, pēc sadursmes vissmagāk cietis bija tieši “fūres” šoferis. Viņa dzīvību glābt neizdevās.

Uz asfalta izkaisītas lauskas un sadzīves preces, bet ceļmalās un grāvī palikušas trīs automašīnas – kravinieks “Scania”, apvidnieks “Honda CRV “un vieglais spēkrats “Honda Accord”. Tādas ir sekas sadursmei, ko ceturtdienas vakarā īsi pirms pulksten sešiem izraisīja tieši mazākā transportlīdzekļa šoferis – kāds 58 gadus vecs vīrietis. Aculiecinieki stāsta, ka viņa auto kādu brīdi braucis pa ceļa vidu, taču apdzīt nevienu šoferis netaisījies. Kādā mirklī pretējā joslā parādījusies “fūre”, tās šoferis vēl centies glābt situāciju, taču sekojusi sadursme. Arī policija nonākusi pie šāda slēdziena, veicot sākotnējo izmeklēšanu.

“Vieglās automašīnas vadītājs, iespējams, lietoja tālruni vai vēl pie kaut kādiem apstākļiem iebrauca pretējā virzienā, kur pretī brauca smagā automašīna. Un ar kreiso malu saskrējās, līdz ar to aizķēra arī pretimbraucošo otru vieglo automašīnu, kas bija aiz smagās automašīnas. Diemžēl gāja bojā smagās automašīnas vadītājs, kas ir Baltkrievijas pilsonis. Persona, kas izraisīja avāriju, šobrīd ir aizturēta,” stāsta Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ceļu policijas bataljona komandieris Helmuts Staško.

Netiek izslēgta arī iespēja, ka vieglā auto šoferis pie stūres iesnaudies. Jebkurā gadījumā dzēris viņš nebija, taču šoka stāvoklī nespēja adekvāti rīkoties un iniciatīvu savās rokās ņēma garāmbraucēji.

Lai pilnībā rekonstruētu traģisko notikumu gaitu, policija labprāt saņemtu arī citu liecinieku liecības. Ja jums ir kas ziņojams, zvaniet pa tālruni: 26653627 vai 67086942.