Komentāri
Avārijā Krustpils novadā gājis bojā gājējs
EDIJS PĀLENS LETA

Ceturtdien Latvijā reģistrēti 116 ceļu satiksmes negadījumi, kuros gāja bojā viens, bet cieta vēl 18 cilvēki, informē Valsts policija.

6. decembrī plkst. 19.00 Krustpils novada Mežāres pagastā, uz ceļa Jēkabpils-Rēzekne, kāds vīrietis ar automašīnu “Volvo” uzbrauca gājējam, 1954. gadā dzimušam vīrietim, kurš no gūtajām traumām notikumā vietā gāja bojā.

Ceturtdien 11 cilvēki cieta ceļu satiksmes negadījumos Rīgā un tās apkārtnē, pieci – Latgalē, bet pa vienam – Kurzemē un Zemgalē. No cietušajiem deviņi bija gājēji.

Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā policija aizturējusi sešus autovadītājus: trīs – Latgalē, bet pa vienam – Zemgalē, Vidzemē un Rīgā.

Par ātruma pārsniegšanu autovadītājiem noformēti 80 protokoli. Rīgas apkārtnē par atļautā braukšanas ātruma pārkāpšanu sodīti 13 autovadītāji, Vidzemē – 22, Latgalē – 17, bet Kurzemē un Zemgalē – pa 14 autovadītājiem.

Kopumā policija vakar noformējusi 369 protokolus par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl