Trešdien, 11. oktobrī, Ķeguma novadā notikusi traģiska autoavārija. Kāds jauns vīrietis pagaidām nenoskaidrotu apstākļu dēļ nobraucis no ceļa un ietriecies kokā.

Atpakaļ uz rakstu

25 komentāri

 • Andrejs

  Andrejs

  Vajag Kā Vācijā...vienaldzīgiem cilvēkiem - garāmgājējiem pāris tūkstošus sodu......
 • Es
 • Hmm

  Hmm

  Var redzēt, ka pudeles tajā grāvī bijušas jau sen, jo no tāda trieciena ( ja tās būtu bijušas mašīnā) pudeles būtu saplīsušas. Un beidziet rakstīt to ko nezinat. Jūs nebijāt klāt, tāpēc nevajag izdomāt baumas un rakstīt to, kas jums iešāvās galvā izlasot šo rakstu, Jo šis raksta autors nav bijis tajā brīdī klāt un pats nezin, kas notika, viņš to raksta tikai dēļ popularitātes, Un tas ir cietsirdīgi. Ir notikusi milzīga nelaime. Biju labākās domās par dažiem latviešiem, kuri tagad raksta negatīvus komentārus un izdomā baumas. Cilvēkiem, kas tagad kaut ko ļaunu saka par bojāgājušu cilvēku tiešām nav sirds. Līdzjūtība mirušā puiša tuviniekiem.
 • A

  A

  Jūs esat tik pretīgi!!!! Tās pudeles tur varbūt mētājās jau gadu, zinot mūsu 'kārtīgo' sabiedrību. Vēmiens no Jūsu tizlajiem rakstiem nāk!
 • Es

  Es

  Durbē varētu riekstels nosisties gonkas pa ielām taisīdams cukā pa trotuāriem braukādams ar bmv numurs sākās ar ku tas tev rieksteli .
 • ome

  ome

  vai tiešām pie visāmavārijām ir vainīgas tuksās pudeles ,un vel kas ,kāpēc neviens neko neraksta par nupat kurzemē notikušo avāriju kur bojāgāja 3 cilvēki un viens no viņiem bija liepājas policists ,arī runāja ka esut dzēris bijis ,un tūlīt uztaisija itkā esot atvaļinājumā ,bet nusoda jauno puisi ,netaisnīgi nositās pats ,protams sāpīgi ,līdzjūtība tuviniekiem
 • Irina Kleina

  Irina Kleina

  Tiesi manas domas, ja ir noticis sàds negadijums un neviens vel pie tam nav redzejis, tie bràli dzirdeja troksni it ka pabrauca garam un neko neredzeja ,kaut ka divaini viss par negadijumu, un pudeles meta kur pagadas tas ir visas celu malas un mezmalas, loti nesmuki aprunat mirusos jo ta ir tiesàm smaga tragedija it seviski vecakiem miers ta jauniesa dveselei un lidzjutiba gimenei no sirds jutam jums lidzi.
  • Kitija Kikii

   Kitija Kikii

   Tie brāļi nebrauca garām... viņi tur netālu dzīvo!!
  • Irina Kleina

   Irina Kleina

   Tad kàdel dzirdot tàdu trokni uzreiz nezinoja bet lava 10. stundas tur vinam palikt un nekur nezinoja?
 • Kalvis Patmalnieks
  +11 +11 0

  Kalvis Patmalnieks

  Jaa, par tam pudelem tiesham pretigi... Ir jabut mulkim lai nesaprastu, ka taa pudele kas ir bildee, jau kadu laiku tur ir metajusies. Loti labi var redzet padiluso kraasu un atlupuso etiketi. Lidzjutiba tuviniekiem
 • Sss

  Sss

  Tas brīdis kad par puisi nezin pilnīgi neko, bet cepj augšā baumas par to, ka bez tiesībām brauc, zīmējās ar mašīnu, bija dzēris, utt. - nē, neviens no šiem nav! Cilvēks vienkārši devās pie savas ğimenes, un, diemžēl, netika līdz galapunktam! Puisis bija tiešām labs, gudrs cilvēks! Visi bija iemīlējuši!
  Bet, protams, uzrodās "pārgudri" cilvēki kam tikai internetā ir tas prieks nomelnot citus. Tā vietā, lai sēdētu internetā un nomelnotu citus - labāk aizejiet pie sev tuva cilvēka, un pasakiet to cik ļoti mīlat viņu, jo nekad nezināsiet kad pēdējo reizi viņu redzat! 💔💔💔
  • Nnn

   Nnn

   Vai kāds zin to cilvēku? Vārdu? Gribētu uzzināt vai nav kāds no paziņām.
 • ...

  ...

  Varbūt kādreiz mūžā noskaidrojat lietas apstākļus līdz galam, nevis cepjat augšā rakstus no visa tā kas ir dzirdēts pa ausu galam? Nav jau brīnums, ka Latvija ar visiem tās padotajiem ir tik zemā līmenī.
  Cienījamais raksta autor, ja tevi kādreiz mūžā skartu šāda nelaime, vai tiešām Tu gribētu lasīt precīzi tādas pašas muļķības ko par to raksta sociālajos tīklos? Tiešām tas Tev pašam/pašai padarītu dzīvi vieglāku! Varbūt ir jāsāk domāt ko un kur jūs rakstāt, nevis tikai darīt to lai pievilinātu sev auditoriju.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!