Avārijā Ķeguma novadā dzīvību zaudē jauns puisis; teju 10 stundas neviens nav pamanījis notikušo nelaimi

25 komentāri

Trešdien, 11. oktobrī, Ķeguma novadā notikusi traģiska autoavārija. Kāds jauns vīrietis pagaidām nenoskaidrotu apstākļu dēļ nobraucis no ceļa un ietriecies kokā.

Trieciens bijis tik spēcīgs, ka autovadītājs zaudējis dzīvību.

Ceturtdien, 12. oktobrī, ap plkst. 10.00 tika atrasts 21 gadu vecs vīrietis, kurš naktī, braucot pa autoceļu Rīgas HES – Jaunjelgava, aptuveni divus kilometrus no Tomes ciemata, nobrauca no ceļa un ietriecās kokos. Teju desmit stundas neviens nepamanīja notikušo nelaimi.

Vietējie stāsta, ka šoferi šajā ceļa posmā lēnāk par 120 kilometriem nemēdzot braukt, lai arī ceļš ir līkumains un vietām slikti pārredzams. Pārgalvībai sekojušas vairākas avārijas. Notikuma vietā kopā ar automašīnas “Mini Coopera” detaļām mētājas arī tukšas alkohola pudeles.

Policija šobrīd ir uzsākusi kriminālprocesu un nozīmējusi ekspertīzes, lai noskaidrotu visus notikušā apstākļus.

TOP komentāri

 • Anna Krista Ostrovska
  +81 +72 -9

  Anna Krista Ostrovska

  Skaties.lv.... jūs necilvēki esat!!!!!! Tādu uztaisīt galveno aprakstu rakstam????????????? Tikai, lai jūsu stulbos reitingus paaugstinātu!!!! Vāros dusmās!!!! Jums ne mazākas nojausmas nav, kāds trieciens tas ir visiem puiša tuviniekiem!!!!!!!! "Atrastas tukšas alkohola pudeles"...... PRETĪGI TAS IR NO JŪSU PUSES!
 • Oponents
  +48 +44 -4

  Oponents

  Kāpēc spriež pēc tukšajām alkohola pudelēm,kas tur mētājās,ka puisis bijis dzēris? Pa to ceļu braucot,visa grāvja mala ar sadzīves atkritumiem...un domājot loģiski,ja jau tāds trieciens bijis,ka mašīna "lupatās" , tad kā gan tās alkohola pudeles varētu palikt neizšķaidītas?
 • Sss
  +35 +33 -2

  Sss

  Tas brīdis kad par puisi nezin pilnīgi neko, bet cepj augšā baumas par to, ka bez tiesībām brauc, zīmējās ar mašīnu, bija dzēris, utt. - nē, neviens no šiem nav! Cilvēks vienkārši devās pie savas ğimenes, un, diemžēl, netika līdz galapunktam! Puisis bija tiešām labs, gudrs cilvēks! Visi bija iemīlējuši!
  Bet, protams, uzrodās "pārgudri" cilvēki kam tikai internetā ir tas prieks nomelnot citus. Tā vietā, lai sēdētu internetā un nomelnotu citus - labāk aizejiet pie sev tuva cilvēka, un pasakiet to cik ļoti mīlat viņu, jo nekad nezināsiet kad pēdējo reizi viņu redzat! 💔💔💔

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl