Avārija, kas paliks atmiņā vēl ilgi; frontālā sadursmē Ādažos dzīvību zaudē “Subaru” vadītājs

1 komentārs
Avārija, kas paliks atmiņā vēl ilgi; frontālā sadursmē Ādažos dzīvību zaudē “Subaru” vadītājs

Ādažos sestdienas rītā notika šaušalīga avārija, kurā gāja bojā kāds vieglā automobiļa vadītājs. Kā atceras vietējie, izdzirdot divu spēkratu saduršanās troksni, uz mirkli pat šķitis, ka sācies karš.

Tie ādažnieki, kuri mitinās Draudzības, Podnieku un Attekas ielas krustojumā, neslēpj, ka sestdienas rītā notikusī avārija vēl ilgi paliks aculiecinieku atmiņās.

Apskatot nelaimes vietā uzņemtos attēlus un uzklausot aculiecinieku stāstīto, var secināt, ka “Subaru” vadītājs, visticamāk, pārsniedzot atļauto ātrumu, traucies pa Podnieku ielu un vietā, kur tā kļūst par Attekas ielu un stūrētājam nākas izbraukt lēzenu līkumu, nav novaldījis auto un iestūrējis pretējā joslā. Tobrīd tur atradies kāds neliels “Peugeot”.

Valsts policijā noskaidrojam, ka likumsargi izsaukumu uz notikuma vietu saņēmuši desmitos un vienpadsmit minūtēs. Avārijas vietā noskaidrots, ka sadursmē gājis bojā “Subaru” vadītājs, kāds 54 gadus vecs vīrietis, savukārt otra auto stūrētājs, kāds 58 gadus vecs kungs, viegli ievainots.

Lai arī notikuma vietā dzirdētas versijas par to, ka “Subaru” šoferis avāriju izraisījis reibumā, vismaz pagaidām likumsargi šo versiju nevar apstiprināt. Bojāgājušā mirstīgās atliekas nodotas tiesu medicīnas ekspertiem, savukārt Satiksmes noziegumu izmeklētāji jau ierosinājuši kriminālprocesu. Šobrīd noris izmeklēšana un tiek skaidroti šā traģiskā negadījuma iemesli.

1 komentārs