Avārijā Jūrmalā sadūrušies divi džipi; viens no šoferiem nogādāts slimnīcā

2 komentāri

Divu apvidus auto sadursmes dēļ Jūrmalā slimnīcā nonācis kāds vīrietis. Kas zināms par šīs avārijas iemesliem?

Ceturtdienas pievakarē Jūrmalā notikusi avārija, kurā savainots kāda apvidus automobiļa “Land Rover” autovadītājs. Vīrietis braucis pa galveno ielu, kad negaidīti viņa auto kreisajos sānos ietriecies no Vasaras ielas braucošs “Lexus”. Lai arī tā vadītājs atradies dzīvojamajā zonā, kur atļauts braukt vien ar 20 km/h, turklāt pirms krustojuma ir “Stop” zīme, vīrietis nav vietējais, tādēļ mirkli pirms avārijas vēries apkārt, lai saprastu, kurp tad jābrauc.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

“Biju ciemos… Man teica: ”Brauksi, būs pagrieziens uz dzelzceļa pārbrauktuvi.” Aizbraucu līdz “Stop” zīmei, sāku lēnām “līst” krustojumā, lai ieraudzītu, kur tā pārbrauktuve ir, jo zīmju jau te nav – ne uz pārbrauktuvi, ne Rīgu. “Līdu”, skatījos, bet to, ka no labās puses “nesās” mašīna, vienkārši neredzēju. Fiziski neredzēju! Nu…, un “iebakstīju” sānos. Ne viņam ātrums bija liels, ne otram auto. Tāpēc jau viņš apstājās tepat blakus, mani vienkārši nedaudz sagrieza. Ja ātrums būtu bijis lielāks, tad gan sekas būtu daudz nopietnākas,” stāsta “Lexus” vadītājs Aleksejs.

Pēc notikušā mediķi snieguši palīdzību “Land Rover” šoferim, kurš nogādāts slimnīcā, savukārt likumsargi pieņēmuši “Lexus” vadītāja paskaidrojumus. Tā kā avārijā cietis cilvēks, ceļu policisti, kuri fiksējuši negadījuma vietā redzamās pēdas un citus faktus, pēcāk visus šīs lietas materiālus nodos izmeklētājiem.

Video

TOP komentāri

 • Krievs
  0 0 0

  Krievs

  Tas Krievs ar Leksus nemaz neapstājās pie "Stop" zīmes, nevar tik smagi sadauzīt mašīnas ja viņš būtu lēnām "līdis" arā no tās ielas.
 • Vovanu salidojums jūrmalā
  0 0 0

  Vovanu salidojums jūrmalā

  Krievu laikos bija anekdote...ja krustojumā satiekas divi džigiti tad to nedrīkst šķērsot arī ja deg zaļā gaisma

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl