Avārijā jūrmalā, dzērājšoferis taranē piegādes automašīnu

1 komentārs
Avārijā jūrmalā, dzērājšoferis taranē piegādes automašīnu
EKRĀNUZŅĒMUMS

Piektdien pusdienlaikā uz galvenās maģistrāles Jūrmalā, Strēlnieku prospektā, manītas daudzās ceļu un valsts policistu ekipāžās. Vienā no krustojumiem, likumsargi aizturēja kādu dzērāj šoferu, kas sarīkoja iespaidīgu avāriju, taranējot kravas automašīnu, kas veda pārtiku uz Jūrmalas bērnudārziem.

Kravas automašīnas šofera uzskaitītās iestādes, proti slimnīcas un Kauguru bērnudārzi, šodien pārtiku saņēma krietni vēlāk nekā parasti, jo piegādes spēkrats iekļuva ceļu satiksmes negadījums, kā rezultātā tika bojāta vismaz puse no vestajiem produktiem.

Piegādes auto pa Liepājas ielu šķērsoja Strēlnieku prospektu, šoferis jau gandrīz veiksmīgi tika pāri galvenajam ceļam, kad pēkšņi sajūta jaudīgu triecienu sānā.

Opel, ietriecās kravas spēkrata aizmugurējā aizsargstienī, bojājot tam lukturus, bet pašam vieglajam auto spēcīgi cietusi priekšējā daļa. Uz negadījuma vietu tika izsaukta ceļu policijas ekipāža, un vēlāk atklājās, kādēļ ”Opel” stūrētājs nevarēja savaldīt savu spēkratu.

Par to ka ar cilvēku kaut kas nav kārtībā, policisti saprata jau pirms sāka sarunu. Visas pazīmes liecināja par to, ka braucējs atradās kādu vielu apreibumā un lai to pārbaudītu, šoferim pasniedza alkometru un pārbaudi vadītājs neizturēja. Konstatējot promiles, vīrieti iesēdināja policijas patruļautomašīnā un uz Liepājas ielu tika izsaukti kolēģi no Valsts policijas. Neoficiāli zināms, ka šis kungs apreibinošu vielu iespaidā brauc jau ne pirmo reizi, turklāt viņam ir atņemtas vadītāja tiesības.