Komentāri

Trešdienas, 24. maija, pēcpusdiena sākās ar negadījumu Rīgā, Salaspils ielā, taču šoreiz pastāv aizdomas, ka avārijā cietusī 75 gadus vecā kundze šķērsojusi ceļu neatļautā vietā.

Īsi pēc plkst. 12.00 pa Salaspils ielu Austris ar savu automašīnu “Audi” brauca Rīgas centra virzienā, kad pēkšņi notika kas negaidīts. Pie 15. trolejbusa pieturas līdzās gājēju pārejai uz ceļa parādījās cilvēks, un sekoja sadursme.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

To, vai tiešām sieviete stāvējusi aiz gājēju pārējas, vai arī viņa aizsviesta aiz tās pēc trieciena, tagad skaidros policisti. Tā kā cietusī ir pie samaņas un viņas dzīvībai briesmas nedraud, daudz ko noteiks arī viņas liecība, taču likumsargiem visvairāk nepieciešamas neatkarīgu liecinieku ziņas par to, kā viss noticis.

Ikviens, kurš trešdien pēc plkst. 12.00 atradās 15. trolejbusa pieturā iepretim Salaspils ielas 6. namam vai brauca šai vietai garām un kaut ko redzēja, vai arī tie, kuriem automašīnā ir videoreģistratos, aicināti ziņot likumsargiem pa tālruni 110.

Foto

Video

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl