Autovadītājs piedzīvo katra šofera ļaunāko murgu, – tuvojoties pārpildītam krustojumam, paliek bez bremzēm

0 Komentāru

Kāds autovadītājs Pārdaugavā piedzīvojis katra šofera ļaunāko murgu, – strauji tuvojoties auto un cilvēku pilnam krustojumam, viņa automašīnai pazudušas bremzes.

Piektdien, 24. novembrī, neilgi pirms pusdienlaika Krūzes un Liepājas ielas krustojumā notikusi trīs automašīnu sadursme. Kā stāsta šīs nopietnās avārijas izraisītājs, kurš bija sēdies pie “minivena” stūres, nelāgo notikumu virkne sākusies jau vakar, kad vīrs atstājis savu braucamrīku kādā netālu esošā autoservisā.

Zīmīgi, ka automobilim bijis nepieciešams bremžu iekārtas remonts.

Germans
“Ford” vadītājs

No rīta atbraucu pēc mašīnas, paņēmu to un devos ceļā. Tuvojos šim krustojumam, redzu mācību mašīnu, viss kārtībā, spiežu bremzes, bet to nav. Kur man vēl likties? No kreisās puses brauca mācību auto, no labās puses “Range Rover”, no šejienes. Viss! Bet bremžu nav.

Germans atzinīgi izsakās tieši par auto instruktoru, kurš pēc spēcīgās sadursmes pirmais piesteidzis pie kūpošajiem auto, lai noskaidrotu, vai pārējo auto šoferiem viss kārtībā. Lai arī “Ford” un “Range Rover” stūrētājiem viss beidzies vien ar izbīli, topošā autovadītāja nonākusi ātrajā palīdzībā.

Raidījums “Degpunktā” Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā uzzina, ka cietušajai sievietei nekādas dzīvības briesmas nedraud un viņa papildu pārbaužu veikšanai nogādāta traumpunktā. Var pat teikt, ka sadursme ar diviem auto un finišs žogā bijis visai veiksmīgs. To, ka avārija tik tiešām varētu būt saistīta ar kādu tehnisku defektu, pieļauj arī apvidus auto stūrētājs.

Diemžēl neapturamais auto nodarījis tūkstošiem eiro lielu skādi, un, visticamāk, divi no trim avārijā iesaistītajiem automobiļiem tālāk nonāks auto kapsētā. Tādēļ neapskaužamajā situācijā nonākušajam šoferim gadījumā, ja serviss neatzīs savas kļūdas, nāksies par saviem līdzekļiem veikt auto tehniskās ekspertīzes un būs paša spēkiem jādodas cīņā ar neveiksmīgajiem automehāniķiem.

0 Komentāru