Autovadītājs pie Garkalnes ietriecas lēni braucošā traktorā un gūst smagas traumas

7 komentāri
Autovadītājs pie Garkalnes ietriecas lēni braucošā traktorā un gūst smagas traumas

Vēl viena smaga avārija otrdien, 13. jūnijā, notika uz Siguldas šosejas pie Garkalnes. Negadījumā smagi cietis kāds vīrietis, kurš ar automašīnu “Audi” ietriecies traktorā, kas lēni ripojis pa tā saukto ātro joslu.

Lai arī Rīgas Siguldas šoseja ir viens no platākajiem Latvijas ceļiem un negadījumi šajā ceļa posmā notiek salīdzinoši reti, taču, ja avārijas gadās, tad tās ir ļoti smagas. Otrdien pusdienas laikā kāds “Audi” šoferis ietriecās traktorā, kas “vilkās” pa tā saukto ātro joslu.

Negadījuma vietā uz laiku bija bloķēta satiksme un sastrēgums izveidojās vismaz trīs kilometru garumā, kamēr likumsargi piefiksēja avārijas apstākļus. Latvijas autoceļu uzturētāji, kuriem pieder avārijā iekļuvušais traktors, skaidro, ka traktors atradies kreisajā joslā tāpēc, ka tas pļāvis zāli un tā esot normāla prakse. Tikpat parasta kā šoferu ātruma pārkāpumi arī reizēs, kad tiek veikti asfalta labošanas darbi.

Foto: smaga avārija starp vieglo automašīnu un traktoru

Ivars Munkens
VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs” Rīgas ceļu rajons direktors

Autovadītāji ir ļoti neuzmanīgi, pirmkārt, jau ceļazīmes neievēro attiecībā uz bedrīšu remontu, kur vienmēr ir ātruma ierobežojums, tur pilnīgi brauc mašīnas neapstājoties un nebremzējot. Un attiecībā par mašīnām, kas strādā uz ceļa, konkrētā tehnikas vienība tika aprīkota gan ar ceļazīmēm, gan mirgojošām ugunīm.

Visticamāk, “Audi” šoferis, kurš nopietni cietis, pats arī izrādīsies vainīgs, jo ietriecies priekšā esošā šķērslī.

TOP komentāri

 • Čaiņiks
  +3 +3 0

  Čaiņiks

  Toties "fliks" pat nepapūlējās izlasīt rakstu... Varētu šim piedāvāt zāli ar izkapti appļaut pa ceļmalām... :D
 • Laaceniite
  +3 +2 -1

  Laaceniite

  tieši gaidīju ka kāds gudrimelis pastalnieks piedāvās zāli pļaut nakti :/ tas audis ir maucis vismaz uz 130 km spriežot pēc bojājumiem
 • Lauma
  0 0 0

  Lauma

  Pats tādā krāsā!
  izlasi info arī citos rakstos!
  Tur nez kāpēc uzrakstīts, ka traktors izbrauca priekšā un tajā dienā tā bija ne pirmā bīstamā situācija, ko tas traktorists izraisīja!
  Tikai citiem paveicās vairāk kā audi vadītājam

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl