Autobusa avārija bloķē satiksmi uz Dienvidu tilta – pasažieri spiesti to šķērsot kājām

4 komentāri
Autobusa avārija bloķē satiksmi uz Dienvidu tilta – pasažieri spiesti to šķērsot kājām
EKRĀNUZŅĒMUMS

Otrdienas rītā uz Dienvidu tilta notikusi nopietna avārija, kurā iesaistīts pasažieru autobuss.

Kā ziņo aculiecinieki, kravas automašīnas un sabiedriskā transportlīdzekļa sadursmes dēļ pilnībā bija bloķēta uzbrauktuve uz Dienvidu tilta virzienā no Maskavas ielas puses. Cietušo sadursmē neesot.

Notikuma vietā uzņemtajā video redzams, ka iedzīvotāji šīs avārijas dēļ ir spiesti kājām doties pāri tiltam. Cietušo sadursmē neesot.

Valsts policija informē, ka negadījuma sekas ir likvidētas un satiksme atjaunota.

Tikmēr Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve Una Ahuna-Ozola norāda, ka apgrūtināta satiksmes plūsma patlaban ir daudzviet Rīgā, sevišķi virzienā no Slāvu apļa uz Slāvu tiltu, uz Dienvidu tilta nobrauktuvēm, uz Salu tilta nobrauktuves virzienā uz Maskavas ielu un no Slāvu tilta virzienā uz Lubānas ielu.

Kopumā VP šorīt Rīgas reģionā saņēmusi 73 izsaukumus uz ceļu satiksmes negadījumiem.

TOP komentāri

  • Behmanis Marex
  • KazHa ODk
    +1 +1 0

    KazHa ODk

    Šorīt braucu car salaspili pa to sniegu viss ok... Priekšā smagais kaisa sāli... Hmzz sāk veidojiet nejēdzīga putra pa kuru nav iespējams pārvietoties.. Un tad brīnās kāpēc viss apstājas.. Noškuret un tad var domāt kaisīt.... Bet nu mums jau Latvijā nekad nav gatavi sniegam un nezin ko ar viņu darīt
  • Edvīns Lukaševičs-Lācis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl