Autoavārijā Rēzeknes novadā gājis bojā cilvēks

Pievienot komentāru
Autoavārijā Rēzeknes novadā gājis bojā cilvēks
ĢIRTS OZOLIŅŠ, F64

Piektdien autoavārijā Rēzeknes novadā gājis bojā cilvēks, aģentūru LETA informēja Valsts policijā.

Kā liecina sākotnējā informācija, Rēzeknes novada Sakstagala pagasta Pērtniekos piektdien plkst.10.51 transportlīdzekļa “Caterpillar” vadītājs atpakaļgaitā uzbrauca automašīnai “Audi 80”. Ceļu satiksmes negadījumā bojā gāja automašīnas “Audi 80” vadītājs. Policijas turpina skaidrot notikušā apstākļus.

Kopumā aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 94 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 15 cilvēki un viens gājis bojā. Vairums no vakar Latvijā reģistrētajām avārijām notikušas Rīgā – 50. Pa 14 ceļu satiksmes negadījumiem reģistrēti Vidzemē un Kurzemē, Zemgalē reģistrēti 12 ceļu satiksmes negadījumi, bet Latgalē – četri.

Astoņos ceļu satiksmes negadījumos bijuši arī cietušie. Piecos ceļu satiksmes negadījumos Rīgā cietuši 12 cilvēki, pa vienam cietušajam bija negadījumos Latgalē, Zemgalē un Vidzemē. Pa vienam gājējam cietuši negadījumos Zemgalē un Vidzemē.

Kopumā ceļu satiksmes jomā piektdien pieņemti 564 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 258 par ātruma pārsniegšanu un deviņi par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā.

Tāpat vakar pastrādāta viena laupīšana un sešas zādzības no mājokļa, kā arī nozagtas divas automašīnas un četri velosipēdi.