Atskanēja sprādzienam līdzīgs troksnis – “Volvo” vadītāja izraisa pamatīgu haosu satiksmē

1 komentārs
Atskanēja sprādzienam līdzīgs troksnis – “Volvo” vadītāja izraisa pamatīgu haosu satiksmē
EKRĀNUZŅĒNUMS

Ceturtdien Anniņmuižas bulvārī nograndis sprādzienam līdzīgs troksnis un vairāki desmiti cilvēku no savām mājam izgājuši, lai paskatītos, kas noticis. Kāda sieviete ar savu ”Volvo” uz līdzenas vietas izraisījusi pamatīgu haosu ceļu satiksmē, ieskrienot ceļmalā stāvošā automašīnu kolonnā.

Vismaz pieci automašīnu īpašnieki, kuri pieraduši savus braucamrīkus novietot ceļmalā Anniņmuižas ielā Imantā, pēc notikušā šo stāvvietu kādu laiku vairs neizvēlēsies. Ap plkst. 20.00 kādas sievietes vadīts ”Volvo” lielā ātrumā ietriecās stāvošā spēkratu rindā.

Pirmais tika aizķerts ”Hundai” ģimenes auto, bet visspēcīgākais trieciens bija šim ”Mazda” braucamrīkam. Tālāk pēc inerces tika sadauzīts vēl kāds ”Volvo”, ”Suzuki” apvidnieks un kāds ”Audi”. Vaininiece pēc avārijas apstājās ceļa vidū.

“Mēs sēdējām tur, atpūtāmies bērnu laukumā. Pēkšņi dzirdējām tādu trulu, stipru sprādzienu. Putekļus ieraudzījām, skrējām šurp un ieraudzījām visu šo. Citi runā, ka sieviete aizbēga mājās, pametot savu mašīnu. Tā runā aculiecinieki, mēs piegājām jau pēc tam. Redzējām, kad viss jau bija noticis,” par notikušo teic vietējie iedzīvotāji Nadežda un Vladimirs.

Aizbēgt sievietei gan neizdevās, viņu pa ceļam uz mājām veiksmīgi aizturēja ceļu policisti. Izrādījās, ka avāriju uz taisna un labi pārredzama ceļa posma sieviete izraisīja, jo pie stūres bija sēdusies alkohola reibumā. Viņas braukšanas spējas apgrūtināja 0,53 stiprs reibums.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā