“Ātrajiem” un policijai nākas steigties uz Krustpils ielu – tur sadūrušās divas automašīnas

Komentāri

Otrdienas, 20. jūnija, pēcpusdienā trīs neatliekamās medicīniskās palīdzības automašīnas steidzās uz Krustpils ielu, jo sākotnējā informācija liecināja, ka smagā avārijā iekļuvušas divas automašīnas.

Trauksme nebija velta, taču tik nopietni, kā viss varēja būt, notikumi tomēr neizvērtās. Taisnā ceļa posmā bija saskrējušās divas mašīnas – “Fiat” ar piekabi iebraucis aizmugurē strauji nobremzējušam “Volvo”. Trieciena dēļ “Volvo” nonācis pretējā joslā un, nevienu citu neaizķerot, ielidojis grāvī. Automašīnā “Volvo” bijuši divi cilvēki – viņi saņēmuši mediķu palīdzību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Negadījuma dēļ, tuvojoties darba dienas beigām, Krustpils ielas apkārtnē izveidojās iespaidīgs sastrēgums, jo gadījumos, kad ir cietušie, formalitātes policisti kārto ļoti rūpīgi, lai vēlāk nebūtu neskaidrību.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl