“Ātrajiem” un policijai nākas steigties uz Krustpils ielu – tur sadūrušās divas automašīnas

Komentāri

Otrdienas, 20. jūnija, pēcpusdienā trīs neatliekamās medicīniskās palīdzības automašīnas steidzās uz Krustpils ielu, jo sākotnējā informācija liecināja, ka smagā avārijā iekļuvušas divas automašīnas.

Trauksme nebija velta, taču tik nopietni, kā viss varēja būt, notikumi tomēr neizvērtās. Taisnā ceļa posmā bija saskrējušās divas mašīnas – “Fiat” ar piekabi iebraucis aizmugurē strauji nobremzējušam “Volvo”. Trieciena dēļ “Volvo” nonācis pretējā joslā un, nevienu citu neaizķerot, ielidojis grāvī. Automašīnā “Volvo” bijuši divi cilvēki – viņi saņēmuši mediķu palīdzību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Negadījuma dēļ, tuvojoties darba dienas beigām, Krustpils ielas apkārtnē izveidojās iespaidīgs sastrēgums, jo gadījumos, kad ir cietušie, formalitātes policisti kārto ļoti rūpīgi, lai vēlāk nebūtu neskaidrību.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl