Atpūtnieki iekļūst smagā avārijā pie Jaunolaines, kur atrodas neoficiāla peldvieta

5 komentāri
Atpūtnieki iekļūst smagā avārijā pie Jaunolaines, kur atrodas neoficiāla peldvieta
Aculiecinieka foto

Ja pēdējā laikā esat braukuši pa Rīgas apvedceļu, tad noteikti nācies redzēt, ka pie Jelgavas šosejas viadukta, kur atrodas neoficiāla peldvieta, auto stūrēšana kļuvusi bīstama.

Vietā, kur ātrums ir 90 kilometri stundā, nereti mašīnas bremzē un pat apstājas pilnībā, lai iegrieztos ceļmalas stāvvietā, kas nekādi nav apzīmēta. Likumsakarīgi, ka šajā vietā brīvdienās notika viena nopietna avārija.

Pie Jaunolaines karjera dienās, kad spīd saule, satiksmes haoss ir neizbēgams. Vieni brauc uz peldvietu, citi brauc prom. Vēl daži samazina ātrumu, lai paskatītos, kā citi izklaidējas. Tieši šajā vietā svētdien notika smags negadījums.

Pēkšņajā putekļu mākonī tika pamanītas vairākas automašīnas, un atskanējis blīkšķis. Atpūtnieki nekavējoties steidzās palīgā negadījumā iesaistītajiem. Kā vēlāk izrādījās, kopumā tika iesaistītas trīs vieglie spēkrati – ”Honda”, ”Audi” un ”Volkswagen”. Viens no tiem bija stipri deformēts.

Pēc dažām minūtēm negadījumā vietā piebrauca likumsargi, divas ugunsdzēsēju ekipāžas un mediķi. Cietusī atbrīvota no dzelžiem un aizvesta uz slimnīcu. Pēc sākotnējās apskates viņai konstatētas vairākās traumas, tostarp kāju lūzums.

Video reģistratora ieraksti noteikti palīdzēs lietas izmeklēšanai, bet pagaidām likumsargi nevar nosaukt konkrētu avārijas iemeslu. Pēc neoficiālās versijas ir zināms, ka automašīnas ”Honda” vadītājs, gribot apgriezties neatļautajā vietā, šķērsoja nepārtraukto līniju un izprovocēja citus satiksmes dalībniekus strauji bremzēt.

5 komentāri