Komentāri

Avārijā uz šosejas Rīga-Veclaicene, kurā piektdienas vakarā cieta divas jaunas sievietes un kāds pusmūža vecuma vīrietis, kļuvuši zināmi jauni fakti.

Satiksmes autobuss, kas kursē maršrutā Rīga-Alūksne, piektdienas vakarā bija ceļā uz Vidzemi, kad pāris kilometrus aiz Siguldas pilsētas zīmes iekļuva nopietnā avārijā. Autobuss taranēja vieglo automašīnu “BMW”, to pilnībā iznīcinot.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja sākumā varētu šķist, ka no autobusa visi tikuši ārā pašu spēkiem, tad jau pēc brīža izrādījies, ka spēkratā tomēr palicis tā šoferis un cieš pamatīgas sāpes.

Šodien ”Degpunktā” komandai izdevies uzzināt jaunāko informāciju par negadījuma apstākļiem, un sākotnējie pieņēmumi, ka vieglās automašīnas vadītāja, apdzenot kādu lēnāku transportlīdzekli iebraukusi pretējā joslā, izrādījušies maldīgi.

Foto

Patiesībā “BMW” vadītāja veikusi apgriešanos braukšanai pretējā virzienā. Iespējams, miglas, steigas vai vienkārši neuzmanības dēļ automašīnas vadītāja nav pamanījusi autobusu un izbraukusi vairākas reizes lielākajam spēkratam priekšā no pieturas, kurā pirms brīža bija piebremzējusi.

Vieglajai automašīnai pie stūres, visticamāk, bijusi pati tās īpašniece – 26 gadus veca sieviete, kura strādā kādā restorānā par pavāri.

Ziņu par to, vai avārijā iesaistītie šoferi lietojuši kādas apreibinošas vielas, šobrīd nav.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl