Komentāri

Avārijā uz šosejas Rīga-Veclaicene, kurā piektdienas vakarā cieta divas jaunas sievietes un kāds pusmūža vecuma vīrietis, kļuvuši zināmi jauni fakti.

Satiksmes autobuss, kas kursē maršrutā Rīga-Alūksne, piektdienas vakarā bija ceļā uz Vidzemi, kad pāris kilometrus aiz Siguldas pilsētas zīmes iekļuva nopietnā avārijā. Autobuss taranēja vieglo automašīnu “BMW”, to pilnībā iznīcinot.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja sākumā varētu šķist, ka no autobusa visi tikuši ārā pašu spēkiem, tad jau pēc brīža izrādījies, ka spēkratā tomēr palicis tā šoferis un cieš pamatīgas sāpes.

Šodien ”Degpunktā” komandai izdevies uzzināt jaunāko informāciju par negadījuma apstākļiem, un sākotnējie pieņēmumi, ka vieglās automašīnas vadītāja, apdzenot kādu lēnāku transportlīdzekli iebraukusi pretējā joslā, izrādījušies maldīgi.

Foto

Patiesībā “BMW” vadītāja veikusi apgriešanos braukšanai pretējā virzienā. Iespējams, miglas, steigas vai vienkārši neuzmanības dēļ automašīnas vadītāja nav pamanījusi autobusu un izbraukusi vairākas reizes lielākajam spēkratam priekšā no pieturas, kurā pirms brīža bija piebremzējusi.

Vieglajai automašīnai pie stūres, visticamāk, bijusi pati tās īpašniece – 26 gadus veca sieviete, kura strādā kādā restorānā par pavāri.

Ziņu par to, vai avārijā iesaistītie šoferi lietojuši kādas apreibinošas vielas, šobrīd nav.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl