“Atbraucu pie tēva. Tā bija viņa iemīļotā mašīna!” Pa Bolderājas kapiem vizinās piedzēries vīrietis

3 komentāri
“Atbraucu pie tēva. Tā bija viņa iemīļotā mašīna!” Pa Bolderājas kapiem vizinās piedzēries vīrietis
EKRĀNUZŅĒMUMS

Piektdienas, 12. jūlija, rītā Rīgas pašvaldības Kurzemes pārvaldes policisti saņēmuši vēl nedzirdētu izsaukumu, – Bolderājas Jaunajos kapos ar automašīnu vizinoties kāds agresīvs un, iespējams, arī iereibis tipiņš.

Policisti drīz vien ieradušies notikuma vietā un caur kapu žogu pamanījuši auto, taču tobrīd automobilis nav atradies kustībā. Pēc neilga brīža automašīna uzsākusi kustību, policisti to apturēja un devās pie autovadītāja.

Inspektoriem bija skaidrs, ka šajā reizē būs jālūdz ceļu policijas palīdzība. Šoferis šūpojies, un no viņa puses nācis spēcīgs alkohola smārds. Tomēr ar to viss nebeidzās, jo personas datu pārbaudē atklājies, ka šoferim nav arī derīgas autovadītāja apliecības.

Alkohola pārbaudē konstatēts, ka 28 gadus vecais vīrietis atrodas 2,47 promiļu reibumā. Šāds mērījums komplektā ar faktu, ka šoferis nemaz nedrīkstēja sēsties pie auto stūres, pārkāpējam garantē kriminālprocesu. Automašīna no kapiem taisnā ceļā nonāca maksas stāvlaukumā, savukārt pats šoferis dienu beidzis izolatorā.