“Asiņu traips aizvien redzams uz asfalta” Skaudrs skats nemitīgi atgādina par smago avāriju, kurā gāja bojā motociklists

7 komentāri

Rīgā, Augusta Dombrovska ielas iedzīvotājiem jau vairākas dienas nākas sastapties ar nemitīgu atgādinājumu par traģisko avāriju sestdienas pievakarē. Asinis, kuras atstāja bojā gājušais vīrietis, neviens nevīžo nokopt, tās vēl joprojām atrodas uz ielas, pretim 41. namam.

Mājas iedzīvotājs Uldis brīdī, kad notika avārija, devās mājup, aptuveni plkst. 18.30 iebraucot savas mājas pagalmā.

“Līķis jau bija apsegts, bija ātrā palīdzība…Diezgan ilgs laiks pagāja, kamēr ieradās municipāļi,” stāsta Uldis.

Smagā sadursme notika starp vieglo automašīnu un motociklu, kuru vadījis 33 gadus vecs vadītājs. Pēc aculiecinieku stāstītā, vīrietis pamatīgi pārkāpis braukšanai atļauto ātrumu. Ierodoties notikuma vietā, mediķi konstatēja, ka motociklista traumas “nav savienojamas ar dzīvību”, un ātrās palīdzības brigāde vīrieša mirstīgās atliekas ietina zilā maisā.

Policisti pēc tam novilka drošības lentu blakus vietai, kur gulēja līķis. Aculiecinieku uzņemtajās fotogrāfijās redzams, ka vieglās automašīnas vadītāja durvis triecienā pamatīgi ieliektas. Tālbraucējs-šoferis Uldis notikušajā saskata likumsakarību – šis Dombrovska ielas posms ir īpaši pateicīgs ērtai ātruma uzņemšanai, kā arī gar ielu novietotās automašīnas, pirms izbrauc uz ielas, bieži vien neskatās ne pa labi, ne pa kreisi.

Vieglā automašīna vēl nebija paspējusi izgriezt līkumu, kad notikusi sadursme. “Volvo” ar visu vadītāju tika aizstumts aptuveni 30 metrus no trieciena vietas.

“Bez simta tādas avārijas nenotiek…” min Uldis.

Par spīti vadītāja durvju izskatam pēc trieciena, mediķi ziņo, ka cietušais bijis pie samaņas un apmierinošā stāvoklī nogādāts slimnīcā. Gūtās krūškurvja traumas, par laimi, vīrieša dzīvībai briesmas nav radījušas.

 
7 komentāri