“Asiņaino Jāņu” atskaņas – apreibis šoferis pie Daugmales “izlido” cauri auto plūsmai

1 komentārs
“Asiņaino Jāņu” atskaņas – apreibis šoferis pie Daugmales “izlido” cauri auto plūsmai
Foto: Ekrānuzņēmums

Svētku brīvdienu smagākajā avārijā, kurā Kocēnu novadā dzīvību zaudēja divi cilvēki, visticamāk, vainojams meža zvērs, nevis stūrētāja bezatbildība. Kopumā šos nevarētu dēvēt par kārtējiem alkohola apreibināto ”asiņainajiem Jāņiem”. Tomēr nav arī tā, ka varētu droši teikt, ka dzērājšoferu būtu kļuvis mazāk un situācija uz ceļiem uzlabojas. Likumsargiem šogad izdevis pieķert vairāk apreibušo stūrētāju nekā pērn, turklāt vairākos gadījumos aizmiglotais skats beidzies ar avāriju.

Lietainajā Jāņu dienā Dzintaros, kur krustojas zemes ceļš, kas ved uz Daugmales pilskalnu, un visai noslogotā šosejā uz Daugmali iemaldījies kāds dzērājšoferis, kuram bijis potenciāls, lai šos svētkus pārvērstu par traģēdiju un vēlāk kļūtu par kārtējo asiņaino virsrakstu avīžu slejās un ziņu portālos.

Šķērsojis ceļu, tikai par mata tiesu no pārsteigtajiem autobraucējiem “VW” šoferis nav novaldījis savu braucamrīku, ietriecies ceļazīmē un tad iekūleņojis grāvī, kur auto palicis ar riteņiem gaisā. Pēc avārijas pirmie notikuma vietā ieradušies dakteri, kuri slimnīcā nogādājuši 17 gadus veco auto pasažieri, savukārt vēl brīdi vēlāk streipuļojošais šoferis nonācis policistu rokās.

Pēc brīža “VW” šoferim pasniegtais alkometrs apstiprinājis klātesošo aizdomas par to, ka šim jauneklim sasistā automašīna nu ir mazākās problēmas. Pārkāpēja izelpā konstatētas 1,95 promiles alkohola, kas situācijā, kad avārijā cietis cilvēks, gados jaunajam vīrietim garantē kriminālprocesu un sēšanos uz apsūdzēto sola.

1 komentārs