Asā līkumā uzspieda gāzes pedāli? Pie Vecmīlgrāvja “BMW” nostumj no ceļa “Subaru”

Pievienot komentāru
Asā līkumā uzspieda gāzes pedāli? Pie Vecmīlgrāvja “BMW” nostumj no ceļa “Subaru”
EKRĀNUZŅĒNUMS

Otrdien pie Vecmīlgrāvja noticis satiksmes negadījums, kur ”BMW” vadītājs šķietami pārcentās un asā līkumā par spēcīgu uzspieda gāzes pedāli.

Visticamāk, nepareizi izvēlēts ātrums un slapjš ceļš, otrdienas pusdienlaikā ”BMW” vadītājam sabojāja visu dienu, jo kalpoja par iemeslu avārijai. Pa Vecāķu prospektu no Vecmīlgrāvja puses braucot, vietā, kur ceļš aiziet samērā asā līkumā, spēkratu sanesa un tas aizķēra blakus braucošu ”Subaru”.

“Es braucu pa iekšējo joslu un izslīdēju lietus dēļ. Slapjš ceļš. Es braucu pa iekšējo joslu, viņš pa ārējo. Es viņā iebraucu un man no mašīnas iztecēja bremžu šķidrums. (DP: Iznāk, ka jūsu mašīnu sanesa un viņu aizķēra un viņš sadurās ar ceļu norobežojošo barjeru?) Jā. (DP: Bet, nu nekādas sacensības jums tur nebija?) Nē, nē,” par notikušo stāsta “BMW” vadītājs Eduards.

“Subaru” vadītājs, kurš brauca kopā ar savu dēlu, šādam pavērsienam nebija gatavs. Vīrietis atceras, kā mēģināja bremzēt, taču bija jau par vēlu, jo viss notika sekunžu laikā, turklāt mašīna kļuva nevadāma. “Subaru” šoferis arī pieļauj, ka “BMW” vadītājs ir pārsniedzis atļauto ātrumu.

Par laimi, neskaitot bojātus spēkratus, šoferi un pasažieri tika sveikā cauri vien ar izbīli. Abus auto sagaida darbietilpīgs un, visticamāk, dārgs remonts, jo notikuma vietu tie pameta ar evakuatora palīdzību.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā