Komentāri

Trešdien, 16. maijā, pusdienas laikā satiksmi uz Dienvidu tilta apgrūtināja vieglās un smagās kravas automašīnas sadursme.

Vieglā automašīna ar apmēram 70 kilometriem stundā ietriekusies kravas automašīnas aizmugurē. Par laimi, neviens no šoferiem negadījumā nav cietis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

vieglajai automašīnai ar apmēram 70 km/h ietriecoties kravas automašīnas aizmugurē.

“Pa priekšu brauca džips. Te, kur atrodas drošības trijstūris, viņš strauji pagrieza…Man priekšā pēkšņi parādījās stāvoša kravas automašīna bez ieslēgtiem avārijas signāliem. Strauji griezu pa kreisi, bet tur atradās braucošas mašīnas un nācās strauji bremzēt,” stāsta vieglās automašīnas šoferis.

Savukārt smagās automašīnas šoferis ironiski stāsta, ka viņam vajadzēja nogaidīt ar remontdarbiem – viņa spēkrats jau tikko salabots. Vadītājs ar to paspējis izbraukt vien pāris dienas. “Volvo” vadītājs no savas automašīnas gan var atvadīties.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl