Apvidus automašīnu “iekarina” ceļmalas margās

1 komentārs

Stāvvietas margās iekarināts apvidus auto – šādu skatu vakar pēcpusdienā redzēja ne viens vien šoferis, braucot pa Keldiša ielu Pļavniekos. Kāpēc autovadītājs nenovaldīja stūri, izraisot nopietnu sadursmi, skaidroja “Degpunktā”.

Pļavniekos, Keldiša ielā, joslas sadalošo zālienu jau dažus mēnešus klāj asfalts un jaunajās autostāvvietās liels skaits mašīnu stāv dienu un nakti. Vakar pēcpusdienā stāvlaukuma nožogojumu un tajā novietoto “Toyota” spēkratu, apskādēja kāds seniors, kurš ar apvidus auto brauca pa Keldiša ielu Andreja Saharova ielas virzienā. Pensionārs aizķēra vēl vienu placī novietotu vieglo automašīnu “Suzuki”.

Aculiecinieks

“Zilā mašīna stāvēja stāvlaukumā, bet tas džips tumšā krāsā. Vieglā, zilā mašīna vienkārši stāvēja stāvlaukumā. Tās mašīnas saimnieks dabūs “KASKO”, dabūs naudu un viss, viņš taču nav vainīgs.”

Sasistās zilās “Toyota” īpašnieks pēc negadījuma, apskatot zaudējumus, saka, ka šis notikums pamatīgi pabojājis visus ikdienas plānus. Braucamrīks vīrietim ir ļoti nepieciešams un katru dienu.

“Es domāju – tur kādam slikti kļuva pie stūres. Es neredzēju, kurš bija pie stūres. Domāju, kāds seniors. Atnāca vēl trīs vecīši, tādi ap septiņdesmit gadus veci,” sacīja apskādētās “Toyotas” īpašnieks, piebilstot, ka apdrošinātāji viņam saudauzītā spēkrata kontekstā sāk skaidroties. Pēc piecām dienām uz notikuma vietu atbrauks eksperts, kas paskatīsies, ko ar automašīnu darīt.

“Tagad viņi prātos, cik man samaksāt, ko ar to auto darīt! Es šodien prasīju, vai varu braukt ar taksi. Nē, OCTA to neparedz. Bet, ko man darīt? Dariet kā visi – ar sabiedrisko transportu,” stāsta sadauzītās zilās “Toyota” īpašnieks.

Automašīnai ir arī “KASKO” apdrošināšana un īpašnieks jau vienojies, ka spēkratu labos, izmantojot tieši šo polisi. Taču pilnīgi iespējams, ka vīrietis tiks pie jauna braucamrīka.

“Jau vienojāmies, ka izmantosim “KASKO”. “KASKO” būs ātrāk, nu, labi, lai ir “KASKO”! Es gribēju uz “Toyota” centru vest, bet pateica, lai neaiztieku. Mēs droši vien to auto norakstīsim, tāpēc, lai stāv šeit. Nav jēgas to vadāt turpu, šurpu. Nu, tad, lai arī stāv!’ stāsta “Toyota” īpašnieks.

Valsts policijā šodien norāda, ka minētā incidenta cēloņi ir skaidri. Likumsargi apstiprina versiju par “Hondas” šofera likstām ar veselību.

“Sākotnējā informācija liecina, ka automašīnas “Honda” vadītājam, iespējams, bija veselības problēmas. Vīrietis tika nogādāts medicīnas iestādē. Par notikušo Valsts policija ir uzsākusi administratīvā pārkāpuma procesu,” Valsts policijas pārstāve Līna Kaļķe.
1 komentārs

Aktuālie Degpunktā sižeti

"Šodien varēja izmainīties visa mana dzīve." Tēvs aiztur dzērājšoferi, kurš notrieca viņa meitu

Rīgas dzelzceļa stacijas kafejnīcā iegruvuši griesti

Starppilsētu autobusa un militārā kravas auto sadursmē seši cietušie

Sadursme bija neizbēgama: apdzīšanas manevrs uz slidena ceļa "BMW" vadītājai beidzas ar nopietnām traumām

Pasažieri bija spiesti evakuēties pa lūku: glābēji atklāj detaļas par Pierīgā notikušo autobusa un militārā transporta avāriju Pierīgā

Praktiskās nodarbības beidzas ar avāriju: negadījumā Zaķusalā iekļuvis autoskolas "mācībnieks"

Smagā avārijā uz Rīgas apvedceļa divi cietušie guvuši smagas traumas

Strauji bremzē un ieslīd grāvī: "Opel" avārija pie Rīgas apvedceļa

Neuzmanīgs manevrs uz Tīnūžu-Kokneses šosejas beidzas ar trīs auto sadursmi; vienā no tiem atradās arī mazs bērns

Paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks Baltezerā izposta privātmāju

Aculiecinieka video: trīs spēkratu sadurme uz Rīgas apvedceļa A4

Traģiskais ugunsgrēks Baltkrievijas pierobežā: labdari palīdz nelaimē nonākušajiem