Apokaliptisks skats Līvānos: pārgalvīgs šoferis ar auto “ienesas” mājas sienā

5 komentāri
Apokaliptisks skats Līvānos: pārgalvīgs šoferis ar auto “ienesas” mājas sienā

Ja jums pieder privātmāja, noteikti parūpējieties pa labu žogu, jo nekad nevar zināt, kurā brīdī pie jums ciemos nebremzējot var iebraukt kāds apdullis šoferis. Līvānos noticis incidents, kur kāds pārgalvis, nogāžot sētu, ar auto “ienesās” mājas sienā.

Naktī uz piektdienu Līvānos, Zemgales ielā, kāds “Chrysler” automašīnas šoferis izraisījis iespaidīgu ceļu satiksmes negadījumu. 30 gadus vecais vadītājs zaudējis kontroli pār spēkratu, nobraucis no ceļa, uztriecies sadales skapim un apstājies tikai pēc atduršanās kādas privātmājas sienā, nopietni bojājot gan savu automašīnu, gan svešu īpašumu.

Valentīna, kura dzīvo pretī avārijas vietai, bijusi viena no pirmajām, kas izsaukusi glābšanas dienestu, vienlaikus ar sievieti ugunsdzēsējiem zvanījis arī privātmājas saimnieks, kas avārijas brīdī atradies guļamistabā dziļā miegā, taču pamodies no baisā trokšņa.

Vietēji iedzīvotāji, kuri redzējuši avarējušo automašīnu un tās stūrētāju, spriež, ka šoferis vai nu nav bijis spējīgs atrast bremžu pedāli, vai atradies alkohola reibumā. Citiem šķiet, ka vīrietim pie stūres kļuvis slikti.

Jāsaka, ka gan spēkrata šoferim, gan mājas saimniekam pamatīgi paveicies, jo ne viens, ne otrs nav cietuši un pat pirmā palīdzība nav bijusi nepieciešama.

Saistībā ar šo incidentu policijā ir uzsākta lietvedība un pašlaik likumsargi gaida šofera asins analīžu rezultātus, lai noteiktu, vai vadītais pie stūres nav atradies kādas apreibinošas vielas ietekmē. Pēc mūsu rīcībā esošās informācijas braucējs atteicies veikt pārbaudi uz vietas un izvēlējies nodot analīzes medicīnas iestādē.

Mājiniekam šobrīd tikai atliek cerēt, kā avārijas izraisītājam būs ar ko samaksāt par nodarīto skādi, jo dzērājšoferu izraisītās sekas neviens apdrošinātājs nekompensē.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā