Apmēram divu promiļu reibumā policistu klātbūtnē sadauza savu un vēl divus citus auto

3 komentāri
Apmēram divu promiļu reibumā policistu klātbūtnē sadauza savu un vēl divus citus auto

Kāds iereibis šoferis spējis īpaši izcelties, sadauzot savu un vēl divas citas automašīnas tieši policijas patruļauto priekšā, vēsta “Degpunktā”.

To, ka ar melnā “BMW” stūrētāju kaut kas nav īsti lāgā, policisti pamanījuši mirklī, kad automobiļa vadītājs Kalnciema ielas pārvadā izpelnījies aizmugurē braucošā šofera taures signālu.

Sadzirdot to, “BMW” vadītājs attapies un strauji uzsācis kustību, taču acīmredzami pārcenties ar gāzes pedāli. Auto krietni ieskrējies, un, kad šoferis atskārtis, ka jāspiež bremzes, bija jau par vēlu. Auto ietriecies priekšā esošajā braucamrīkā, kurš aizsists vēl gabaliņu uz priekšu un aizķēris vēl vienu auto.

Rīgas pašvaldības policijas (RPP) Zemgales pārvaldes priekšnieka vietnieks Edgars Bensons-Bukšs

“Pārvaldes darbinieki reaģēja uz šo notikumu, piegāja klāt autovadītājam, kurš bija izraisījis sadursmi un uzsāka ar viņu sarunu. Vadītājam izkāpjot no automašīnas, uzreiz bija manāms, ka viņš ir alkohola reibuma stāvoklī, jo viņa gaita bija grīļīga, viņš ar grūtībām varēja nostāvēt. Un arī uz likumsargu jautājumiem viņš atbildēja ar zināmiem sarežģījumiem.”

Uz jautājumu, cik daudz izdzēris, vadītājs atbildējis, ka tikai drusciņ un sasities neesot. Autovadītāja apliecības viņam, kā pats teica, neesot.

Notikuma vietā ieradās divas ceļu policijas ekipāžas. Viena no tām noformēja dokumentus, kas saistīti ar ceļu satiksmes negadījumu, kurā bija iesaistīti trīs transportlīdzekļi, kamēr otra – pārņēma darbu saistībā ar vadītāja esamību reibumā.

Kā noskaidrojam Valsts policijā, pārkāpēja izelpā konstatētas apmēram divas promiles alkohola, tādēļ pret piecdesmit gadus veco vīrieti šobrīd ierosināts kriminālprocess.

Visticamāk, “Degpunktā” sižeta kadrus kungs vēlreiz varēs apskatīt jau tiesas zālē.