Amizanti mirkļi vienā dienā – šoferis “izvizina” ledusskapi, bet vakarā nonāk policistu ielenkumā

0 Komentāru

Ceturtdien, 14. jūnijā, Rīgā kādam šoferītim noteikti bijusi piedzīvojumiem bagāta diena. Viņš spējis visai amizantā veidā pa pilsētas ielām izvizināt ledusskapi un finālā pat saslēgts rokudzelžos, un nonācis ekspertīžu centrā.

Rīta pusē Bruņinieku ielā, uzņemot visai neparastos kadrus, tuvējā veikaliņa darbinieki pat nenojauta, ka ar šī braucamrīka stūrētāju sastapsies arī pēcpusdienā. Taču jau pavisam citādos apstākļos.

Par šo visai amizanto situāciju nenojauta arī kāds pašvaldības policijas darbinieks, kurš ap pieciem vakarā ar velosipēdu devās mājup no darba un kādā netālā šķērsielā pamanīja šo pašu auto, taču jau bez ledusskapja. Šajā situācijā policista uzmanību piesaistījis tas, ka šoferis uz ceļa izpildīja dažādus “interesantus” manevrus, strauji paātrināja ātrumu, uzbrauca uz apmales, tad nobrauca no tās un turpinājis savu ceļu.

Policists uzsācis sekot autovadītājam. Brauciens nopakaļ aizdomīgajam auto turpinājies līdz pat Bruņinieku ielas 58. namam, kur šoferis nolēmis apstāties vietā, kur to rīta pusē jau bija piefiksējuši tuvējā veikaliņa darbinieki.

Brīdi vēlāk notikuma vietā gandrīz vienlaikus ieradušās trīs Valsts policijas ekipāžas, un šoferis nodots to rokās.

Piektdien sastaptie apkārtējo veikaliņu darbinieki atzīst, ka piektdien, pat pa gabalu vērojot situāciju, bija skaidrs, – šoferis nav skaidrā, taču neslēpj, ka rīta pusē, kad viņš manīts cenšoties pārvest ledusskapi, nekas neliecināja par to, ka viņš būtu iereibis un to, kā beigsies viņa vakars – roku dzelžos, policistu ielenkumā.

0 Komentāru