Amatas pusē ūdenī iegāzies degvielas vedējs

0 Komentāru
Amatas pusē ūdenī iegāzies degvielas vedējs
Foto: Emīls Desjatņikovs/f64

Pirmdien pēcpusdienā Amatas novada Drabešu pagastā, netālu no Kārļiem, nelielā ūdenstilpē iegāzusies AS “Virši-A” degvielas vedēja piekabe, kura transportēja aptuveni deviņas tonnas degvielas, informē “Virši-A” sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Kresa.

Viņa piebilda, ka ceļu satiksmes negadījumā cilvēki nav cietuši.

Negadījums notika pirmdien ap plkst. 15.00, bet laikā līdz plkst. 21.00 tika pārsūknēta degvielas vedēja piekabē esošā degviela un piekabe tika izcelta no ūdenstilpnes.

“Virši-A” pārstāvji notikuma vietā sadarbojās ar visām atbildīgajām institūcijām negadījuma seku novēršanā – Valsts vides dienestu, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu, kā arī Valsts policiju.

Notikuma vietā negadījuma novēršanas darbus uzraudzīja papildus “Virši-A” piesaistīti vides speciālisti, kas konsultēja degvielas pārsūknēšanas darbus, lai nepieciešamības gadījumā varētu novērst degvielas noplūdes risku un iespējamu kaitējumu apkārtējai videi.

Pēc negadījuma seku novēršanas darbiem vides speciālisti no ūdenstilpnes paņēma arī ūdens paraugus, lai pilnībā pārliecinātos, vai notikušais nav atstājis ietekmi uz apkārtējo vidi.

“Virši-A” pēc šā negadījuma sola turpināt sadarbību ar visām atbildīgajām institūcijām.

0 Komentāru