Alūksnē pēc avārijas dzērājšoferis iestūrē dīķī; nokļūstot krastā, vaininieks metas bēgt

3 komentāri
Alūksnē pēc avārijas dzērājšoferis iestūrē dīķī; nokļūstot krastā, vaininieks metas bēgt

Alūksnes centru izgrezno gulbju dīķis ar iespaidīgu un krāšņu strūklaku tās centrā. Jauko parka ainavu trešdien ap plkst. 18.00 izbojāja kāds 37 gadus vecs šoferis.

Viņš vispirms izraisīja avāriju uz blakus esošās Pils ielas, bet pēc sadursmes ar visu spēkratu un pasažieri ielidoja dīķī. Tuvumā esošie cilvēki skriešus metās palīgā, jo pamanīja, ka automašīna atrodas zem ūdens un grimst arvien dziļāk.

”Volkswagen Passat” šoferis ar pasažieri pamanījās izkļūt drošībā caur automašīnas bagāžnieku. Tikmēr notikuma vietā ieradās operatīvie dienesti.

Aculieciniece stāsta, ka, pirms ieradās policija, automašīnas vadītājs kopā ar draugu jau paspēja aizbēgt un apzagt tuvējo veikalu.

Valsts policija ziņo, ka šoferis atteicās sadarboties ar likumsargiem un ”iepūst trubiņā”, lai fiksētu promiļu daudzumu, tāpēc tika nogādāts Alūksnes slimnīcā veikt ekspertīzes. Policija likuma pārkāpēju aizturēja un ir uzsākusi kriminālprocesu, lai noskaidrotu notikušā apstākļus. Automašīnas vadītājs, iespējams, braucis dzērumā, kā arī viņam nebija autovadītāja apliecības.

Raivo Koemecs
VP Alūksnes iecirkņa kriminālpolicijas priekšnieks

Sakarā ar to, ka vadītājs vadīja automašīnu bez vadītāja apliecības, viņam ir tiesas spriedums stājies spēkā jau iepriekš – par aizliegumu vadīt automašīnu.

Noziegumā apsūdzētais šoferis veicis apdzīšanas manevru, pārsniedzot braukšanas ātrumu, un tāpēc uztriecās automašīnai “Volvo”, kurā atradās šoferis un divi pasažieri, tajā skaitā, nepilngadīgs bērns. Par laimi, ceļu satiksmes negadījumā cietušo nav.

3 komentāri